Meklē jaunuzņēmumus (start-up) «SMART CITY» veidošanā

Meklē jaunuzņēmumus (start-up) «SMART CITY» veidošanā

Autors

08/05/2017Pasākumi Startups

belt-main
Tev ir inovatīva biznesa ideja vai produkts? Tu vēlies atrast domubiedrus idejas attīstībai Somijā, Zviedrijā un izveidot jaunuzņēmumu (start-up)? Tad piesaki savu dalību BELT BootCamp!

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) aicina pieteikties Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības «Baltijas uzņēmējdarbības laboratorijas/Baltic Entrepreneurship Laboratories» («BELT») projektam «BootCamp», kas no 18. līdz 20. septembrim notiks Zviedrijas pilsētā Noršēpingā.

Tā laikā komandas no Latvijas, Zviedrijas un Somijas pieredzējušu mentoru pavadībā prezentēs savas idejas, dalīsies pieredzē, meklēs sadarbības partnerus, veidos starptautiskus kontaktus, kā arī piedalīties intensīvās apmācībās par biznesa ideju un jaunuzņēmumu attīstības iespējām. Pieteikties dalības pirmajai atlases kārtai iespējams līdz 26. maijam, aizpildot elektronisko anketu projekta «BELT» mājaslapā – https://www.beltproject.net

belt

«BELT» mērķis ir veicināt sadarbību starp uz uzņēmējdarbību orientētiem studentiem un inovatīvajiem jaunuzņēmumiem Centrālā Baltijas jūras reģionā, kā arī atbalstīt jauno starptautisko jaunuzņēmumu veidošanos viedo pilsētu (smart city), kā arī veselības, loģistikas, transporta, izglītības un zaļo tehnoloģiju jomās.

Projekta vadošais partneris ir Baltijas Institūts Somijā (The Baltic Institute of Finland) (Tampere, Somija). Projektā līdztekus RTU kā partneri ir iesaistīti «New Factory Ltd» (Tampere, Somija), «Almi/Demola East Sweden» (Noršēpinga, Zviedrija), Laurea University of Applied Sciences/Spinno Entrerprise Center (Helsinki, Somija), Tampere Region Economic Development Agency (Tredea, Tampere, Somija), Tamperes pilsēta un Jūrmalas pilsētas dome.

Vairāk informācijas par BELT pieejama šeit.

Seko līdz BELT jaunumiem projekta Facebook lapā: https://www.facebook.com/projectbelt/

belt-logo

Komentāri

komentāri

sitemap