Lumosity - smadzeņu veiktspējas attīstība

Lumosity – smadzeņu veiktspējas attīstība ar speciālu spēļu palīdzību

lumuisMūsdienu mārketinga speciālisti nepārtraukti piespiež smadzenēm domāt jaunus risinājumus, dzīvo breinstorminga stāvoklī. Mūsu smadzenēm, kā arī ķermenim, ir nepieciešami treniņi. Attīstīt un nostiprināt tādas prasmes kā uzmanība, atmiņa, loģika, domāšanas ātrums ir ļoti svarīgi, lai turētu sevi labā intelektuālā formā. Pēdējā laikā ir izveidojusies atsevišķa interneta projektu niša, kas palīdz attīstīt cilvēku spējas.

Lumosity.com – vietne smadzeņu treniņiem. Izstrādātāji piedāvā lielu flash spēļu izvēli, kas paaugstinās smadzenes veiktspēju. Katrs apmeklētājs pēc reģistrācijas izvēlās, kādas tieši iemaņas tas vēlās attīstīt. Pēc tam tiek ģenerēts individuāls treniņu process.
Lumosity_1
Programma ir izveidota pēc sarežģītības pakāpēm un kategorijām, kas ļauj lēnām attīstīties pareizajā virzienā, uzlabojot savus rezultātus pēc interesējošiem parametriem. Pamatideja ir tajā, lai cilvēks, kas nedaudz laika katru dienu velta treniņiem un ir iesaistīts attīstības procesā.

Lumosity_2

Lumosity.com izstrādātāji ir kompānija Lumos Labs. Šī kompānija nodarbojās ar programmu izstrādēm veselības un smadzeņu veiktspējas uzlabošanā, kas balstītas uz pētījumiem neiroloģijas jomā.
Lumos Labs tika dibināta 2005. gada pavasarī un 2007. tiek palaists projekts Lumosity.com. Šodien iekš Lumosity.com vairāk kā 35 spēļu un 20 miljoni lietotāju no 180 valstīm.

Lumosity_3

Pēc reģistrācijas tiek piedāvāta bezmaksas treniņu programma 7 dienu garumā. Pēc tam vajadzēs izvēlēties vēlamo abonementu – $14.95 katru mēnesi, ja maksā par visu gadu, tad cena samazinās līdz $6.70 mēnesī. Ja lietotājs vēlās trenēties nepārtraukti un nedomāt par apmaksām, tas var samaksāt tikai vienu reizi $299.95.

Lumosity_4

Lumos Labs izstrādā dažādas aplikācijas, kas pieejamas Apple iTunes un App Store.

Komentāri

komentāri

sitemap