Lūk, ko nozīmē šīs bedrītes sievietēm uz muguras

Lūk, ko nozīmē šīs bedrītes sievietēm uz muguras

Autors

28/04/2016Interesanti

Bedrītes uz jostasvietas
Vīrieši jau sen ir ievērojuši divas jaukas bedrītes uz sieviešu vidukļa aizmugures. Zinātnieki ir pat izrēķinājuši, ka tas piedod sievietēm 20% pie seksualitātes! To skaistumu un izsmalcinātību pirmie ir pamanījuši senie grieķi un ir nodēvējuši par Venēras bedrītēm. Viss tāpēc, ka šāds sievites figūras papildinājums piedod īpašu izteiksmi un izsmalcinātību.
Visas civilizētas cilvēces vēstures laikā skulptori, mākslinieki un dzejnieki ir apbrīnojuši šo īpatnību, kas ne pa visam piemīt visām meitenēm. Sabiedrības interese par šo seksuāli anotomisko īpatnību tā arī ierobežojās, savukārt, tikai līdz 21. gs. sākumam, kad pie lietas ķērās mediķi.

Izrādās, šīs bedrītes atrodas tieši tur, kur savienojas gurnu kauli. Tie norāda uz labu asinsriti un stipru veselību kā vīriešiem, tā arī sievietēm. Šādām sievietēm, parasti, ir vieglāk dzemdēt bērnus (bez komplikācijām). Eksistē pētījumi, kas pierāda, ka sievietēm ar šīm bedrītēm uz muguras vieglāk sasniegt orgasmu! Bez tam, šīm veiksmīgajām bedrīšu īpašniecēm var būt vairāki orgasmi bez kārtas – vēlama, bet ne visai izplatīta parādība.

Tāpēc, šī vieta ir diezgan pelnīti skaitās par ļoti seksīgu, bet tās īpašnieces – visjuteklīgākās mīlnieces.


Komentāri

komentāri

sitemap