Lifehack.lv blogu topā pakāpies par 5 vietām

Lifehack.lv blogu topā pakāpies par 5 vietām

Autors

22/01/2015Tehnisks

blogu_topss

Pagājušā gada novembrī Gemius noskaidroja “Gemius blogu topu 2014”, kur, salīdzinot ar pagājušo gadu, Lifehack.lv blogs no 18. vietas ir pakāpies par 5 vietām – nu esam jau 13. vietā.
Topa līderpozīcijā – radošās izcilības blogs cehs.lv ar 34 100 lietotājiem. Otrajā vietā ierindojas dzīvesziņas blogs iinuu.lv, bet uz trešo vietu nokritis iepriekšējā gada līderis – sieviešu dzīvesstila blogs mia.lv.

20 populārāko Latvijas blogu kopējā sasniegtā auditorija, ņemot vērā pārklāšanos, ir bijusi 100 500 lietotājus liela un tie ir 8 procenti no Latvijas interneta lietotājiem. Salīdzinot ar situāciju pirms gada, Top 20 populārāko blogu auditorija ir samazinājusies par 10 procentiem.

blogu_tops

Pavisam novembra blogu topa mērījumos piedalījās rekordliels blogu skaits – 76 blogi. Gemius mājas lapā www.gemius.lv var apskatīt visu 76 mērījumos esošo blogu reitingus pēc auditorijas lieluma, blogā veiktajiem interneta lapu skatījumiem un citiem rādītājiem. Šī ir jau piektā reize, kad Gemius publicē Latvijā apmeklētāko blogu reitingus. Šis ir vienīgais šāda veida pētījums Latvijā, kas vienkopus apkopo datus par Latvijas blogu auditorijas apmēriem.

Gemius blogu topā iekļauti tie Latvijas blogi, kas tika pieteikti Gemius blogu mērījumiem un kuros 2014. gada novembrī bija izvietoti gemiusAudience mērījumu kodi. Tops veidots, balstoties uz apmeklētāju skaitu blogos, kas tos apmeklējuši no Latvijas teritorijas no datoriem.

Komentāri

komentāri

sitemap