Nacionālais varonis Iļja Laurs uzstāsies "RIGA COMM 2013"

Lietuvas nacionālais biznesa varonis Iļja Laurs uzstāsies “RIGA COMM 2013”

Autors

14/10/2013Pasākumi

Iļja Laurs 
Kāda ir mobilo lietojumprogrammu nākamā paaudze? “RIGA COMM 2013” tehnoloģiju konferencē “The Next Big Thing” to atklās lielākās globālās mobilo lietojumprogrammu neatkarīgās platformas “GetJar” izveidotājs Iļja Laurs. Viņu mēdz dēvēt arī par Lietuvas nacionālo biznesa varoni!

Iļja Laurs (37) ir iekļauts telekomunikācijas nozares TOP 40 ietekmīgāko pasaules cilvēku sarakstā, un ne velti, jo Laura radītā mobilo lietotņu tirdzniecības platforma mēnesī sasniedz vairāk nekā miljonu unikālo lietotāju, kas kopumā ielādē 100 milj. lietojumprogrammatūru. “GetJar” piedāvātās lejupielādes iespējas apsteidz tādu gigantu piedāvājumu kā Nokia, Microsoft, Samsung, LG, ierindojoties otrajā vietā uzreiz aiz Apple.

Iļja ir uzstājies lielākajās telekomunikāciju konferencēs un bieži tiek citēts pasaules vadošajos plašsaziņas līdzekļos, kā, piemēram, CNBC, BBC, Bloomberg, Forbes, Wall Street Journal.

Lietuvas nacionālais biznesa varonis

Iļja ir kļuvis par savdabīgu mūsu kaimiņvalsts Lietuvas veiksmīga, godīga un caurspīdīga biznesa vizītkarti. Lietuvieši lepojas ar Iļju, sacīdami, ka mūsu cilvēkam  ir izdevies iekarot Silīcija ieleju ASV, kas ir mājvieta arī neskaitāmiem pasaules vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, tādiem kā Apple, Facebook, Google, HP. Iļja regulāri kopā ar ietekmīgākajiem pasaules cilvēkiem apmeklē Pasaules Ekonomikas forumu Davosā, un viņa vārds gozējas miljardieru sarakstā.

Starp citu, Iļja ir arī populārs ar savu fantastisko foto blogu “GeoGlance”. Apskati: www.GeoGlance.com

Veiksmīga lietuvieša biznesa formula

Šovasar Laurs prezentēja savu grāmatu “Verslas naujai“, kurā uzņēmējs dalās ar savu veiksmīgo biznesa pieredzi – bez algām aploksnēs, bez dubultās grāmatvedības un bez netīrām un negodīgām spēlītēm partneru un konkurentu starpā. “Ja man, uzsākot biznesu, būtu bijusi šāda grāmata, tad es būtu ieekonomējis vismaz 300 tūkstoši dolāru, ko man nācās iztērēt dažādām konsultācijām,” tā izteicās Laurs. Uz jautājumu – no kā sastāv veiksmīga biznesa formula, uzņēmējs neminstinoties atbild – no smaga darba, kas reizināts ar laimīgu apstākļu sakritību!

Biznesmenis kopš bērnības!

Savu pirmo biznesu Iļja uzsāka jau sešu gadu vecumā, vācot tukšās pudeles un apmainot tās pret naudu. Reizē – gan ienesīgs, gan ekoloģisks darbiņš, kas jaunajam uzņēmējam nebija mazsvarīgi. Pirms Iļja izveidoja “GetJar“, viņš bija atradis dažnedažādus veidus, kā nopelnīt: sākot ar Brūsa Lī plakātu pārdošanu skolas laikā līdz pat angļu valodas mācīšanai bērniem.

Viņi zina, kas būs rīt!

Iļja uzstāsies konferences pirmajā dienā – 22. novembrī ar prezentācijuMobilo lietojumprogrammu nākamā paaudze“. Kopā ar “GetJar” dibinātāju ar savu pieredzi un uzskatiem par nākamo lielo lietu dalīsies arī viens no lielākajiem failu apmaiņas tīkla “The Pirate Bay” dibinātājiem Pēters Sunde, uzņēmuma “Biometry” tehnoloģiju vadītājs  Ulrihs Norbisrats, uzņēmuma “Europalab Networks, Tizen Association” programmatūras attīstības inženieris Mihaels Šlohs fon Benevics, kā arī Baltijas IKT nozares profesionāļi un jaunie tehnoloģiju revolucionāri.

Piesakies konferencei www.rigacomm.com/lv/apmekletajiem un satiec īpašos tehnoloģiju cilvēkus!

Konferenci organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un pilna servisa pasākumu organizēšanas uzņēmums “Idea House“.

 

Kā zināms, 2. informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstāde un konference “RIGA COMM 2013” notiks no 22. līdz 24. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Vairāk: www.rigacomm.com

Darba laiks

22. novembrī 10.00–18.00
23. novembrī 10.00–18.00
24. novembrī 10.00–17.00

Papildu informācija:

Aiga Kupre-Vociša, sabiedrisko attiecību projekta vadītāja

Tālr.: (+371) 26591588, e-pasts: aiga.vocisa@bt1.lv

Komentāri

komentāri

sitemap