Lielākais mobilā interneta patēriņa pieaugums ir Kurzemē

Lielākais mobilā interneta patēriņa pieaugums ir Kurzemē

Autors

14/02/2014Internets

tele2Kurzemē ir vislielākais mobilā interneta patēriņa pieaugums, liecina Tele2 dati. Gada laikā mobilā interneta patēriņš Kurzemē Tele2 tīklā ir pieaudzis par 117%, Zemgalē – 83%, Vidzemē – 83%, Latgalē – 79% un Rīgā – 45%.

Salīdzinoši ar pārējiem reģioniem mazāks patēriņa pieaugums Rīgā ir skaidrojams ar to, ka galvaspilsētā būtisks mobilā interneta lietotāju skaita un tā patēriņa pieaugums Tele2 tīklā bija novērojams iepriekšējo gadu laikā un lielākā daļa iedzīvotāju jau ir aktīvi mobilā interneta lietotāji.

“Lai arī turpmāk mobilā interneta lietotāju skaits augtu, tam ir radīti nepieciešamie nosacījumi – esam uzbūvējuši Baltijā modernāko sakaru tīklu, kas nodrošina 95% iedzīvotāju ātrgaitas mobilo internetu 3G tīklā. Tāpat esam uzsākuši piedāvāt jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G, nodrošinot tirgū izdevīgāko 4G internetu datoriem. Mūsu mērķis ir attīstīt 4G tīklu, lai jau nākamgad tas būtu pieejams 70% iedzīvotāju. 4G interneta plašāka pieejamība būs nākamais grūdiens, kas liks strauji pieaugt mobilā interneta lietotāju skaitam,” saka Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

“Pēc mūsu aplēsēm, Latvijā mobilā interneta lietotāju skaits varētu būt jau pārsniedzis 1 miljonu jeb 50% iedzīvotāju,” piebilst J.Spoģis.

Komentāri

komentāri

sitemap