Fastr Books kļūst par lielāko e-grāmatu tirgotāju Latvijā

Latvijas start-up Fastr Books kļūst par lielāko e-grāmatu tirgotāju Latvijā

Autors

26/03/2014Startups

fastr
Pēc vairāku mēnešu darba ir pabeigta Fastr Books e-gramatu veikala tehniskā izstrāde, kā arī noslēgti sadarbības līgumi ar izdevējiem Zvaigzne ABC, Jumava, Mansards un The White Book, kā rezultātā Fastr Books šobrīd ir kļuvis par lielāko e-grāmatu veikalu Latvijā, ar mērķi turpmāk izvērst savu darbību Eiropā un ASV.

„Mēs esam ļoti gandarīti par sadarbību ar Latvijas izdevējiem,jo tā rezultātā, e-grāmatas ir kļuvušas vēl pieejamākas” komentē Fastr Books vadītājs Eldars Loginovs. Šobrīd Fastr Books piedāvā vairāk kā 4 000 e-grāmatas, septiņās valodās, un tuvākā laikā  sortiments tiks papildinātas ar saturu angļu valodā, lai piedāvājumā būtu ap 100 000 e-grāmatām.

“Ir patīkami redzēt, ka Latvijā attīstās daudzsološi un inovatīvi projekti, arī Apgāds Zvaigzne ABC aizvien meklē jaunus veidus, kā piedāvāt savu saturu lasītājiem ērtākā un interesantākā veidā, tāpēc ar prieku uzsākām sadarbību ar Fastr Books e-grāmatu lasīšanas un pārdošanas platformu. Fastr Books platforma var atmodināt lasītprieku cilvēkos, kuri aktīvi izmanto mobilās ierīces, lasa ziņas un rakstus, un viņus nebiedē garu tekstu lasīšana viedtālruņa vai planšetdatora ekrānā. Taču līdz šim e-grāmatu lasīšana Latvijā lielai daļai mobilo ierīču lietotāju nebija kļuvusi par ikdienā ierastu nodarbi. Šis risinājums potenciāli ir spējīgs piesaistīt gan tehnoloģiju fanu, gan grāmatu lasītāju interesi, tāpēc mums šķita ļoti būtiski iesaistīties šajā projektā” – komentē Zvaigzne ABC e-grāmatu projektu vadītāja Kristīne Pastare-Skutele.

FastrBooks

Par Fastr Books

Fastr Books ir e-grāmatu lasīšanas platforma un e-grāmatu veikals mobilām ierīcēm (šobrīd primāri iPhone un iPad). Atšķirībā no Apple iBooks un Amazon, Fastr Books attīsta e-grāmatu abonēšanas servisu, kura, kā alternatīva parastai e-grāmatu pārdošanai, lietotājiem nodrošinās pieeju visam e-grāmatu katalogam par fiksētu mēneša maksu.

Šobrīd e-grāmatas Fastr Books var iegādāties par punktiem, kurus var gan nopirkt, gan nopelnīt ar Fastr Books mobilas applikācijas aktīvu lietošanu, bet e-grāmatu abonēšana būs pieejama jau pēc dažām nedēļām – 2014.gada aprīlī. Fastr Books e-grāmatu katalogu var apskatīties šeit: https://fastrbooks.com/discover

Komentāri

komentāri

sitemap