Latvijas radio stacijas, par kurām daudzi vēl nezina

Latvijas radio stacijas, par kurām daudzi vēl nezina

Alternatīvas radio stacijas
Ļoti daudz cilvēku mūsdienās ir pārstājuši klausīties radio vai nedara to vispār. Vai zini, kāpēc tā? Protams, eksistē daudz variantu, kāpēc cilvēki mūsdienās vairs negrib klausīties radio, bet pēdējā laikā arvien biežāk kā iemesls tiek minēts tas, ka radio nespēlē „labu” mūziku vai arī tas, ka „tā jau mūzikai nav ne vainas, bet, kad viena un tā pati dziesma pa radio darba dienas laikā izskanējusi desmit reižu, tad no radio gribas turēties pēc iespējas tālāk”. Un tam grūti nepiekrist.

Tomēr nemet plinti krūmos, ja šķiet, ka radio ir norakstāma vērtība. Eksistē vairākas radio stacijas, kas piedāvā citādu skatījumu uz dzīvi – sākot no neierastas mūzikas un beidzot ar pavisam atšķirīgiem raidījumiem un to vadītājiem. Mēs piedāvājam aplūkot TOP5 citādu radio – radio stacijas, kas varbūt vēl nav tik izplatītas un populāras, bet kurās tiek raidīta interesanta un ne tik ierasta mūzika. Un kas zina – iespējams, kāda no šīm radio stacijām ir tieši tas, ko esi meklējis!

1. RadioTEV 106,8 FM

RadioTEV piedāvā dažādu stilu mūziku. LABU dažādu stilu mūziku. Šo radio staciju apkalpo reāli cilvēki un vada reāli, dzīvi DJ tiešraidēs :) Kāpēc mēs to uzsveram? Tāpēc, ka lielākā daļa populāro radio staciju Latvijā darbina automatizētas, bezdvēseliskas programmas. Atceraties tādu radio staciju kā “Valmieras Radio”? Mēs paši, personīgi, esam dzirdējuši par šo staciju tikai labus vārdus. Kur ir “Valmieras Radio” tagad? Tieši tā – tagad, tas ir “RadioTEV”. Lifehack.lv komanda ir melomāni, tāpēc arī šīs radio stacijas viļņi skan vietnē, kurā šobrīd atrodies.

Klausies online RadioTEV >

2. Latvieši.Pieci

Šī radio nosaukums runā pats par sevi. Lai arī mēs gan tur neesam dzirdējuši ne Prāta Vētru, ne Klaidoni, mēs pavisam noteikti tur iepazināmies ar dažādiem jaunajiem Latvijas izpildītājiem un grupām. Pats radio sevi sauc par “Platformu” jauniem vietējiem izpildītājiem. Pēc mūzikas playlistes var ļoti labi just, ka dziesmas tiek rūpīgi atlasītas un ka ēterā nonāk tikai kvalitatīva mūzika, tāpēc ir skaidrs, ka šie ļautiņi labi zina, ko dara. Ja vēlies uzzināt vairāk par jaunajiem latviešu izpildītājiem, dodies klausīties online radio!

Klausies online Latvieši.Pieci >

3. Radio H2O

“Veldzē slāpes ar RadioH2O!” – tāda ir šīs stacijas devīze. Pirmo reizi ieslēdzot šo radio staciju, mēs tikām pacelti spārnos un aizrauti ar tādu brīnišķīgu mūzikas gabalu kā Bijou Winters x Leian Limms – Skin Sketches (Kyson Remix). H2O radio vislabāk var raksturot viņu pašu teiktais: “Esam radio stacija, kas nespēlēs tikai komerciālo mūziku, bet ļaus patiesiem mūzikas cienītājiem saskarties ar vēl nebijušiem mūzikas skaņdarbiem”. Fonā klausoties H2O un lasot šos vārdus, mēs vienkārši nevaram nepiekrist – kaut kāds sakars ar vēldzēšanos viļņos tur noteikti ir sajūtams. :)

Klausies online Radio H2O >

4. Radio NABA

Latvijas Universitātes radio NABA jeb Latvijas radio 6 labi paskaidro viņu pašu teiktais, ka radio ir paredzēts: „cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Ēterā diennakti var dzirdēt alternatīvo rokmūziku, pasaules tautu mūziku, klasisko rock, jazz un visus progresīvos alternatīvos strāvojumus.” Turklāt to visu papildina dažādie izglītojošie un informatīvie raidījumi ar savdabīgo humora izjūtu. Varam droši teikt, ka radio NABA mums pašiem ir atklājis ļoti daudz jaunas un nedzirdētas kā latviešu, tā arī citu tautu mūzikas, un turpina atklāt to katru klausīšanās reizi, turklāt – BEZ nevienas pašas kaitinošās reklāmas!

Klausies online Radio NABA >

5. Latgalieši.Pieci

Visiem, kuriem tuva Latgale un čang… latgalīšu volūda :) Roks, reps, alternatīvā mūzika un citi stili – Tu nekad neiedomātos, ka viso šo var klausīties non-stop tieši šajā radio stacijā. Starp citu – labs “materiāls” fona mūzikai tuvojošos Jāņos. Ar cieņu, čiulis. :)

Klausies online Latgalieši.Pieci >

Un kā ir ar Tevi pašu? Vai Tu esi jau pārdzīvojis radio ēru un klausies tikai sevis paša veidotās plelistes, vai arī tomēr zini kādu interesantu un šajā TOPā neaplūkotu radio staciju, ko labprāt klausies un ieteiktu arī citiem?

Komentāri

komentāri

sitemap