Latviešu uzņēmēja S. ielejā vērusi vaļā viesnīcu startupiem

Latviešu uzņēmēja vērusi vaļā viesnīcu startupiem, kas nokļūst Silīcija ielejā

Autors

25/09/2014Startups

sil
Sanita Laiviņa un amerikānietis Harrijs Dons Vuds ir dibinājuši projektu StartupCrashpad, kas piedāvā mini-viesnīcu startup komandām, kas uz laiku ir atbraukuši uz Silīcija ieleju.

StartupCrashpad atrodas Palo-Alto – Silīcija ielejas neoficiālajā galvaspilsētā. Apdzīvojamais objekts ir ne tikai viesnīca, bet arī “māja startupiem” – vieta, kur var dzīvot un strādāt uzņēmēji, kas uz laiku ir ieradušies globālajā tehnoloģiskajā centrā.

Dotajā mirklī Sanita Latviņa ieņem attīstības direktora amatu amerikāņu akseleratoram Blackbox. Paralēli viņa ir organizācija StartupLatvia dibinātāja, kas nodarbojās ar Latvijas uzņēmēju ceļojumu organizēšanu uz Silīcijas ieleju.

startupcrashpad4

“Silīcija ielēja viss balstās uz savstarpējām attiecībām – viss, kas notiek apkārt, kurš kuru zina. Vietējās kultūras unikalitāte ir tajā, ka šeit cilvēki ir atvērti un gatavi palīdzēt vienmēr”, – stāsta S. Laiviņa.

Sanitai izveidot StarupCrashpad palīdzēja amerikāņu mediķis Harijs Dons Vuds. Viņš tieši meklēja investīciju objektu nekustamajos īpašumos, pie tam pievienojot papildus vērtību nevis vienkārši kādam atdot uz nomu.

“Mēs paši iekārtojām māju tā, lai katram startaperim būtu viss nepieciešamais efektīvam darbam un komunikācijai” – stāsta Laiviņa. Interjēru veidoja pats Vuds, jo ir ļoti aizraujies ar dizainu un dažādu mēbeļu konstrukciju izstrādi.

startupcrashpad2

“Protams, mums ir konkurenti. Kaut arī es īsti par konkurenci to nenosauktu. Klientu pietiek visiem. Mēs darām to ne tikai biznesa dēļ, bet arī dēļ tā, ka saņemam gandarījumu tiekoties ar starptautiskiem uzņēmējiem, klausoties viņu stāstus un palīdzot ar savām zināšanām un kontaktiem Silīcija ielejā” – norāda Laiviņa.

Uz doto brīdi, StartupCrashpad ir trīs guļamistabas, katrā no kurām var apmesties 4 cilvēki. Palikt viesnīcā vienu diennakti izmaksās ap 50 USD. Mājā ir arī atsevišķa istaba individuāliem mērķiem – tā maksā 90 USD diennaktī.
startupcrashpad3 (1)

Avots: balticmoney

Komentāri

komentāri

sitemap