Labākie seriāli, kurus ir vērts noskatīties arī piaugušajiem

Labākie Anime seriāli, kurus ir vērts noskatīties arī piaugušajiem

Autors

26/01/2015Interesanti

anime
Anime pasaule ir daudzveidīga un interesanta. Kad šovakar sev jautāsi – “Ko varētu paskatīties?”, ieskaties šajā rakstā vēlreiz un uzzini par, mūsuprāt, labākajiem anime seriāliem, kuri, principā vairāk ir domāti pieaugušajiem. Uzsākot skatīties kādu anime seriālu, bieži vien sevi pieķer pie domas – “es nevaru pārstāt skatīties”, bet, diemžēl, visus anime visas savas dzīves laikā noteikti nevarēsi noskatīties. Katram seriālam ir savs unikāls sižets, kas ne tikai aizraus, bet arī iemācīs ko jaunu.

DEATH NOTE jeb Nāves Burtnīca

death
Vidusskolniekam Laitam Jagami dzīvē ir viss – panākumi skolā, popularitāte, brīnišķīgi vecāki, spīdoša nākotne. Iespējams, tāpēc arī viņam tik smagi dzīvot šajā pasaulē, kas ir pilna netaisnības un saprotot, ka nekādi likumi nevar cilvēku izmainīt un pasauli attīrīt no ļaunuma. Reiz, šis jaunietis atrod dīvainu melnu burtnīcu un iepazīstās ar tās īpašnieku – Ruku.

BLUE EXORCIST jeb Zilais Eksorcists

exorcist
Rins Okimura un viņa brālis Jukio ir bāreņi, kas auguši baznīcā pie eksorcista Fudzimito. Rins – lāga puika, bet bieži aizsvilās, nedaudz pamuļķis un kauslis. Jukio tieši otrādāk – gudrs un vēlas kļūt par ārstu. Realitātē, starpība starp šiem brāļiem ir pavisam citāda – Rins ir pusdēmons un ne vienkārši pusdēmons, bet paša Sātana dēls. Kad Rina spēki izkļūst uz ārieni, tēvs viņu atrod un mēģina atgriezt mājās paralēli iekarojot visu pasauli.


BLACK BUTLER jeb Melnais Sulainis

sulainis
Mistika ar melnu humoru, detektīvs kā komēdija attiecībās starp sulaini un kungu. Alternatīvā 19. gs. Lielbritānija, draudzīga sulaiņu komanda. Jaunskungs Siēls un sulainis Sebastiāns ir noslēguši īpašu līgumu. Vairāk gan nestāstīsim, visu redzēsiet pašu acīm.

FULLMETAL ALCHEMIST jeb Tērauda Alķīmiķis

alchemist
Neievērojot galveno alķīmijas aizliegumu mēģinot augšāmcelt māti, talantīgie brāļi Elriki ir maksājuši lielu cenu – jaunākais, Alfons, ir zaudējis ķermeni, tāpēc viņa dvēsele ir savienota ar tērauda bruņām. Vecākais, Edvards, ir zaudējis roku un kāju, tāpēc viņam vajag lietot protēzes – autobruņas. Pateicoties Ed’a spējām, viņš ir saņēmis valsts alķīmiķa statusu, tādējādi, ir kļuvis par valsts kara mašīnas sastāvdaļu. Tagad viņam ir iespēja atgriezt Alfonam viņa ķermeni. Priekšā ir neaprakstāmi piedzīvojumi, mīklas un bezgalīgas cīņas.

SWORD ART ONLINE jeb Zobena Meistari Online

sword art
VRMMORPG spēļu industrijas uzņēmums izlaida jaunu virtuālās realitātes spēli – tagad tā ir kļuvusi pieejama visai pasaulei. Seriālā, protams, ir arī kāds sliktais varonis – šoreiz tas ir spēles galvenais izstrādātājs, kas izņēma pogu “Exit” pēctam, kad vairāki tūkstoši ir ienākuši spēles virtuālā realitātē. Atslēgties no ārpuses nevar un te arī sākas interesantie piedzīvojumi un cīņa par izdzīvošanu.

Komentāri

komentāri

sitemap