Kur savam projektam atrast bezmaksas mūziku?

Kur savam projektam atrast bezmaksas mūziku?

Autors

26/11/2013Internets

freemusicInternets satur milzīgu daudzumu visādu audio un video materiālu dažādām gaumēm. Toties ne visus var tā vienkārši paņemt un izmantot saviem mērķiem, it īpaši, ja Tavs projekts plāno iziet plašākas sabiedrības redzeslokā. Mēs vēlamies Tev piedāvāt resursu sarakstu, kuros ir bezmaksas, un pats galvenais, bez ierobežojumiem pieejami audio materiāli. Te varēsi atrast gan muzikālas kompozīcijas, gan semplus, gan vienkārši mūziku saviem video klipiem, spēlēm, prezentācijām, programmām u.c.

Šī apskata piedāvātajās lapās vari atrast materiālus, kas ir izplatīti ar Creative Commons licenci. Par katra konkrētā materiāla ierobežojumiem vajadzētu meklēt informāciju attiecīgajā resursā. Par licenci Creative Commons vairāk vari izlasīt ŠEIT.

SoundCloud

17011925-SoundCloud-520x308
SoundCloud skaitās populārs resurss tiem cilvēkiem, kas vēlās padalīties ar savu mūziku, podkastiem, tāpēc nevajag brīnīties, ka šeit varēsi atrast daudz materiāla zem licences Creative Commons. Visvienkāršākais veids atrast kvalitatīvu mūziku – apmeklēt speciālu grupu, kurā, uz doto brīdi ir vairāk kā 3500 klipu. Ir arī vietas, kur tiek publicēts pieejams kontents – we are cc un Crazy Language.

Jamendo

17012737-Jamendo-520x290
Vietnē Jamendo atradīsi vairāk kā 400 000 treku, bet ne visi ir pieejami pēc licences Creative Commons nosacījumiem, tāpēc, izvēloties mūziku, pievērs tam uzmanību. Informācija par izmantošanas iespējām ir atspoguļota katra treka lapas apakšā.

Audionautix

17013335-Audionautix-520x366
Audionautix atrodamā mūzika ir zem Creative Commons 3.0 licences. Tas nozīmē, ka vari brīvi to kopēt, taisīt remiksus un pat izmantot komerciālos mērķis. Patīkama šī resursa īpašība ir tā, ka ļauj Tev meklēt failus ne tikai pēc žanra, bet arī pēc noskaņas un tempa. Tas palīdzēs daudz vieglāk piemeklēt ideālāko treku savam produktam.

Citi noderīgi resursi.
Ja no iepriekšminētiem neesi sev piemeklējis vēlamo gabalu, turpināt vari šajos resursos:

Komentāri

komentāri

sitemap