Kriminālās ekselences fonds - jauna Latvijas pilnmetr. filma

Kriminālās ekselences fonds – jauna Latvijas pilnmetrāžas filma

Autors

22/07/2015Interesanti Video

fonds
Vai atceries tādus vārdus kā “Andrīts tubu pap*sa”, skaistās meitenes no Hitgirls, Olimpisko zēnu “nelieniet sportā, sports nav priekš tizleņiem”? Jā, tas ir mūsu pašu režisors Oskaram Rupenheitam, kas jau ir priecējis mūs ar veselām 5 (!) Piens Fest īsfilmām.

Nu jau, visticamāk, ir pienācis laiks veidot ko nopietnāku – nākamā pilnmentrāžas kriminālkomēdija “Kriminālās ekselences fonds”.

Treileris:

Par filmu

“Kriminālās ekslences fonds” ir pilnmentrāžas kriminālkomēdija par diviem draugiem, Imantu un Hariju, kuri vēlas kļūt par kriminālajiem ģēnijiem un būt slaveni.
Filmas mērķis ir gluži tāds, kāds iepriekšējām – smiekli, prieks, asaras un izklaide! Taču šoreiz mēs filmu Oskars grib izveidot daudz jaudīgāku, labāku un interesantāku, kā arī aizvest to līdz kinoteātriem visā Latvijā!

Filmēšana teju teju ir jau sāksies, taču tās veidošanā ir vairākas pozīcijas kurās nu nekādi neiztikt bez TAVA atbalsta, lai filma būtu tiešām forša – gaismošana, grims un kaskadieru triki, tā lai ir iespaidīgi, tā lai ir action! Filmu filmēs līdz pat pašam rudenim, bet laidīsim gaisā 2016. gada aprīlī visā Latvijā. Spied šeit, ja vēlies atbalstīt filmas radīšanu.
medium_distribucijas_plans_fix
Stāsts

11162201_704999832962804_8815731958139852014_n
Imants, 40 gadi, raksta scenāriju televīzijas seriālam ar kriminālu ievirzi. Seriāla režisors pieprasa no Imanta vairāk asuma, lai paceltu seriāla reitingus. Labi apzinādamies, ka paša dzīve ir pārāk vienmuļa un arī izdoma nestrādā pareizajā virzienā, Imants kopā ar savu labāko draugu Hariju uzņem kontaktus ar diviem šaubīgiem tipiem, kuriem kriminālās aprindas nav svešas. Jaunie paziņas izstāsta, kā ar izdomu tikt pie naudas, oriģinālā veidā apkrāpjot labticīgus ļaudis. Imants un Harijs jūtas tik iedvesmoti, ka nolemj izstāstīto pārbaudīt dzīvē. Viss notiek pēc plāna, abi iegūst nelielu kapitālu, Imants tiek pie kārtējā stāsta savam scenārijam, taču ar to nekas nebeidzas. Imanta galvā nobriest apjomīgs krāpšanas plāns…


Ja vēlies atbalstīt mūsmāju pilnmetrāžas filmu, pārej uz:

Projektu Bankas “Kriminālās ekselences fonda” lapu


Iepriekšējo režisora 5 īsfilmu apkopojums:

Komentāri

komentāri

sitemap