KIWIE uzsāk sadarbību ar pasaulslaveno zīmolu VANS

KIWIE uzsāk sadarbību ar pasaulslaveno zīmolu VANS

Kiwie x VansOtrdien, 13. jūnijā T/C Galerija Centrs ceturtajā stāvā virmoja mākslinieciska atmosfēra. Tur pulcējās Latvijā zināmi mākslinieki, modes blogeri un ielu kultūras sekotāji, lai iecienītajā ielas apģērbu veikala GATVE telpās apskatītu un novērtētu pazīstamā un noslēpumainā latviešu graffiti mākslinieka KIWIE unikālo apavu kolekciju, ko viņš radījis sadarbībā ar visā pasaulē populāro apavu un apģērbu zīmolu – VANS!


 

 

VANS x KIWIE
Vans custom painted shoes - KIWIE
To, vai uz izstādes atklāšanu bija ieradies arī pats mākslinieks, nojaust nevarēja, jo kā zināms – KIWIE savu identitāti slēpj. Tomēr, tas veikala telpās netraucēja pulcēt lielu skaitu mākslinieka talanta un ielu kultūras modes cienītāju, kuri pasākuma laikā iepazinās un novērtēja nupat radīto unikālo VANS apavu kolekciju. Šo kolekciju mākslinieks KIWIE radījis apģērbu un aksesuāru kolekcijas KIWIBO ietvaros, kam, savukārt, iedvesmu mākslinieks smēlies no visiem labi zināmā un populārā gumijas lācīša dizaina elementiem.

 

 

Kiwie fat monster
Kiwie Vans

Izstādes atklāšanas laikā apmeklētāji tika iepazīstināti ar 10 unikālu VANS apavu pāru modeļiem, kas izceļas ar košumu un spilgto krāsu paleti. Tāpat arī interesenti tika iepazīstināti ar apavu tapšanas gaitu.

Kā pasākuma laikā pastāstīja veikala GATVE vadītājs Artūrs Treija: “Ikviens no īpašās kolekcijas apavu modeļiem tapis citā lokācijā, kas tos padara par unikālu ielu kultūras šedevru. To apliecina arī aiz apaviem novietotās gleznas, kuras, iegādājoties apavu pāri, pircējs saņem dāvanā. Pirmais mākslinieka talanta cienītājs savu apavu pāri iegādājās jau pasākuma atklāšanas pirmajās minūtēs. Savukārt viena glezna un apavi ceļos uz kaimiņzemi – Igauniju.”

Kā atzina VANS zīmola pārstāvji Baltijas valstīs:

“cerams šis ir tikai sākums un jau drīzumā ceram šo projektu redzēt arī ārpus Latvijas, Eiropā un domājam, ka nepaliks nepamanīts arī Amerikas Savienotajās valstīs. Lielisks darbs, brīnišķīga ideja un mērķtiecīga ielu mākslas sasaiste ar ikdienā nepieciešamajām lietām.”

 

 

Kiwie shoes
Kiwie apavi
 

 

Grafitti apavi vans kiwie
Kiwie Vans
 

 

Vans x Kiwie
Vans graffiti shoes

Komentāri

komentāri

sitemap