Kas ir jāatceras ejot uz sporta zāli pirmo reizi?

Kas ir jāatceras ejot uz sporta zāli pirmo reizi?

gymLielākā daļa no mums, izejot ārā no savas komforta zonas pārvēršas par neveikliem un nospiestiem cilvēkiem, kas vēlās, lai tiem nepievērš uzmanību. Pirmo reizi ejot uz sporta zāli mēs izejam no savas komforta zonas un nokļūstam pavisam citā pasaulē, kur visus apkārtējos uzskatām par kaut kādiem sportistiem un tikai sevi pārāk resnu vai pārāk tievu, vārdu sakot – ne tādu kā tie pārējie. Ja Tev ir šāda veida problēma un vēlies to atrisināt, ir jāsaprot dažas lietas.

1. Visi kādreiz pirmo reizi bija nākuši uz sporta zāli un tam ir gājuši cauri, Tu neesi izņēmums – sporta zālē citiem vienkārši neinteresē ko Tu dari. Neviens uz Tevi neskatīsies, nesmiesies par to, ko tu dari vai jokosies. Cilvēki nāk uz sporta zāli trenēties un, praktiski, visu laiku viņi ir vienaldzīgi.

2. Ja esi pirmo reizi atnācis uz sporta zāli, neskopojies un kaut pirmo mēnesi veic treniņus kopā ar treneri. Ja nevēlies “algot” treneri, tad, kā minimums, vajadzētu pasērfot Internetā un izstrādāt priekš sevis kādus fitnesa vai body-bildinga pamatus, paskatīties video vai kaut vai nedaudz uzzināt kaut ko par pareizu ēšanu.

3. Nepārvērtē savas spējas. Nevajag censties pacelt lielus smagumus, tādējādi kādam kaut ko pierādīt. Uz sporta zāli neesi atnācis, lai iegūtu kādu traumu, bet tāpēc, lai uzlabotu savu veselību un fizisko formu, tāpēc atstāj savus varoņdarbus citiem.

4. Ēšana. Fitness un ēšana – divas absolūti saistošas lietas. Pie tam ēšana ir pat svarīgāka lieta, jo tas, ko mēs ēdam uzreiz atspoguļojās mūsu ķermenī. Ja esi izlēmis nodarboties ar sportu – nepaslinko un uzzini par pareizas ēšanas pamatiem, jo, ja to darīsi nepareizi – treniņi var nodarīt skādi nekā labumu.

5. Etiķete. Ja sportistam jautātu – kas viņam visvairāk kaitina sporta zālē, tad 90% gadījumu atbildētu: “Cilvēki, kas pēc sevis nesavāc sporta inventāru”. Ja Tu nesaproti, kāpēc tas ir jādara, tad aizdomājies par šādu lietu – kad Tu pienāc pie kāda inventāra un redzi, ka virsū ir 6 svara diski katrs pa 25 kilogramiem, vai Tev būs vēlme pēc šādas situācijas trenēties? Noteikti – jā, bet garastāvoklis nebūs tas labākais. Nevajadzētu aizmirst sporta zālē arī par meitenēm, kurām 200-kilogramīga stieņa izjaukšana pēc kāda spēka vīra nav tas vieglākais uzdevums.

Ievēro šos vienkāršos ieteikumus un tas Tevi pasargās no visādu nepatīkamu situāciju veidošanos.

Komentāri

komentāri

sitemap