Kas ir isidioloģija

Kas ir isidioloģija

Autors

17/03/2014Interesanti

isidiologijaPēdējā laikā mēs arvien biežāk sastopamies ar gadījumiem, kad cilvēki maina savu vārdu pret kādu citu – pilnīgi nesaprotamu un neizrunājamu. Pazīstami cilvēki no Latvijas arī to ir piedzīvojuši – Gustavs Butelis (Gustavo) mainīja savu vārdu uz Arstarulsmirus Arsujumfus Tarus, TV seja Viesturs Dūle tagad ir Zuarguss Klororus-Zarmass, režisors Aivars Čivželis (Čižiks) – Jurgstulajstus Lajurgus-Urgurus. Vēlamies uzsvērt, ka tie nav nekādi spicvārdi vai iesaukas – tie ir reāli jaunie šo personu vārdi, kas ir ierakstīti viņu pasēs. Kāpēc šī, visiem labi pazīstamā, trijotne ir izvēlējušies šādu ceļu? Atbilde ir – isidioloģija! Kas tad isidioloģija tāda ir?


Isidioloģija ir jauns garīgi-kosmiskais skatījums uz Visumu un cilvēku

Vēl pagājušā gadsimtā vairāki apgaismoti cilvēki ir izteikušies par to, ka nākotnē tādas jomas kā zinātne un reliģija saplūdīs kādā simbiozē – parādīsies ideoloģija, kas sevī apvienos pamatprincipus un, visbeidzot, novērsīs visas pretrunas starp garīgo un materiālo cilvēku. Šis virziens ne tikai apvienos savā starpā vairākas zinātnes, bet arī izskaidros vairākas pasaules parādībās kopumā un palīdzēs risināt nerisināmus uzdevumus kā zinātnē, tā arī ikdienišķā dzīvē. Tā ir Isidioloģija.

25a715b0f89bd7644e75562aa4ad03fb
Tās pamatā ir jauns kosmoloģiskas skatījums par Visuma struktūras (Energo-Plazmas) izcelsmi un pastāvēšanu, arī par atsevišķiem elementiem tajā, no kuriem pastāv viss, kas ir – mēs ar jums, tās pasaules, kurās izpaužamies un visa, pieejama uztverei, objektīva realitāte.

Kā pats V. Dūle (tagad jau Zuarguss) ir izteicies – isidioloģija ir “antireliģiozākā no visām man zināmajām koncepcijām un teorijām”.

Ja vēlies pats vairāk uzzināt par isidioloģiju, apmeklē mājas lapu http://ayfaar.org/ (krievu valodā)

Komentāri

komentāri

sitemap