Kā zirnekļus turēt pa gabalu no jūsu mājas

Kad garās naktis tuvojas un tuvojas apkures sezona, zirnekļi dodas atpakaļ uz mūsu mājām. Tā kā zirnekļu skaits aug, šeit ir norādīti labākie (un viszemiskākie) veidi, kā padarīt jūsu mājas zirnekļu- brīvas.

Kastaņi

Populāra pasaka vēsta, ka kastaņus var izvietot ap mājām, lai atturētu  no tām zirnekļus. Daži apgalvo, ka tie ienīst smaku, citi apgalvo, ka toklātbūtnē viņi apgāžas. Tomēr nav nekādu reālu pierādījumu, kas to apstiprinātu, tāpēc izmantojiet to kā pēdējo iespēju vai kā labu vecu, labu rotaļu spēli.

Kur ir kukaiņi, tur ir zirnekļi

Tā kā vakari kļūst tumšāki, var būt vilinoši atstāt āra gaismas, kas kalpo kā bāksignāls apkārt esošajiem kukaiņiem. Zirnekļus nepiesaista gaisma, bet tie sekos kukaiņiem. Ja logi tiek atstāti atvērti ar ieslēgtām gaismām, sagaidiet, ka daudz zirnekļu seko šiem knišļiem.

 Ēteriskās eļļas un etiķa aerosoli

Eikalipta, tējas koka vai pat piparmētru eļļas varētu zirnekļus turēt ārā. Lai gan daži varētu izbaudīt smaržu, zirnekļi to nedara. Izsmidziniet ap logiem un durvīm. Līdzīga iespēja ir etiķis. Blakusparādības var būt draugu un ģimenes atbaidīšana no jūsu īpaši smaržīgās mājas.

Iegūstiet mājdzīvnieku

Vēlams kaķis. Kaķi ir izmantoti kā mednieki kopš brīža, kad cilvēki pirmo reizi sāka ar viņiemsadarboties, un pat vispaklausīgākais kaķis joprojām sekos viņa instinktiem. Kamēr viņi nenovērsīs visu zirnekļu problēmu, viņi noķers jebko, ko redz, skrienot pāri viesistabas grīdai. Esiet piesardzīgs, ja mājā ir indīgi zirnekļi, jo tie var ievainot arī dzīvniekus.

Citrusaugļi

Jūsu nesen pieņemtais kaķis arī to ienīdīs, bet citroni, laimi, apelsīni vai greipfrūti parastam zirneklim smaržo briesmīgi. Mizas darbojas perfekti, tāpēc vienkārši saglabājiet tās pēc augļu ēšanas. Tos nepieciešams nomainīt ik pēc dažām dienām, jo tie izžūst un zaudēstipru smaržu.

Ciedrs un tabaka

Ar ērtu ciedra avotu vai iespēju atļauties smidzināt tabaku pa mājām, tie var arī atvairīt zirnekļus. Ieguldījums ciedra mēbelēs ir paredzēts tikai nopietnam zirnekļu nīdējam.

Uzturiet savu māju tīru

Šī var būt visgarlaicīgākā un visefektīvākā metode. Zirnekļiem patīk slēpties tumšās un novārtā atstātās vietās, un jebkura pārtika, kas paliek pāri, piesaistīs kukaiņus, kas savukārt piesaistīs vairāk zirnekļu. Zirnekļtīklu un putekļu noņemšana zirnekļiem liks mazāk atgriezties. Augu vielu un gružu tīrīšana darbosies arī kā profilakses līdzeklis.

 Plaisu aizpildīšana

Zirnekļiem kaut kur jāiekļūst.  Ar logu malu un durvju spraugu aizzīmogošanu viņiem būs daudz grūtāk atrast ieejas punktu. Jūs varat arī izmantot smalku sietu pa visām gaisa atverēm ap māju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *