Kā uzvarēt biljardā. Negodīga spēle.

Kā uzvarēt biljardā. Negodīga spēle.

Autors

25/06/2013Dzīvesstils

pool.pngBiljards. Šī ir spēle, kuru jebkurš kādreiz ir mēģinājis spēlēt. Protams, ir ļoti vienkāršs un pārbaudīts uzvaras veids – vienmēr trenēt sitienus un biežāk spēlēt ar oponentu.
Tomēr, ja Tev nepietiek laika vai spēlējot negūsti gandarījumu, bet vēlies parādīt savu meistarību draugu priekšā? Tev palīgā nāk LifeHACK, kas ieekonomēs Tavu laiku un spēkus.

Tātad, ir trīs vienkāršas lietas, kuras būtu jāveic spēlējot biljardu.

1. Nedod iespēju pretiniekam spēles sākumā veiksmīgi izsist piramīdu. Kad Tu pirms spēles sākuma kārto bumbas- ņemot nost trijstūri, mazliet izbīdi bumbas… netīšām. Ja bumbas savā starpā ideāli nepieskarsies, Tavam pretiniekam būs mazāk iespējas veiksmīgi tās izsist.

2. Iereibusi kija. Ja spēlējiet ar vienu kiju, pirms nodot to pretiniekam saslapini galiņu ar alu vai, piemēram, viskiju ar kolu. Precīzs sitiens pēc šāda trika nesanāks. Neaizmirsti, pirms sava sitiena to notīrīt.

3. Lai atritināt neērto bumbiņu no borta, notēlo, ka mēri attālumu līdz tālākajai bumbiņai ar kiju pārliecoties pāri galdam. Mazliet ar apģērbu vai pašu kiju aizķer neērto bumbu atbīdot to no borta. Nepārspīlē, ļoti viegls pieskāriens nostrādās.

Šie ieteikumi palīdzēs Tev pat tad, kad spēlē biljardu pirmo reizi dzīve. Neaizmirsti: TU TO DARI, LAI UZVARĒTU!

Komentāri

komentāri

sitemap