Kā padarīt savus zobus baltus tikai 1 stundā?

Vai zināji, ka vari izbalināt savus zobus tikai vienas stundas laikā? Ja vien jūs nedzīvojat zem klints pēdējos 10 gadus, jums kādā brīdī ir nācies sastapties ar zobu balināšanas līdzekli. Neatkarīgi no tā, vai tās ir zobu pastas, zobu balināšanas komplekti vai zobu balināšanas sloksnes, mūsdienās jūs tos noteikti nepalaidīsiet garām. Jūs, iespējams, neesat pilnībā pārliecināts, ka pats vēlaties izmēģināt zobu balināšanu. Iemesli var būt daudz, taču, ja jūs esat kā lielākā daļa skeptiķu, jūs varat būt nedrošs par rezultātiem, kā arī laiku un pūlēm, kas nepieciešamas to sasniegšanai. Tā kā arvien vairāk sabiedriski aktīvo cilvēku uzskata, ka viņiem trūkst laika, ideja nedēļas vai mēnešus veltīt tam, lai noteiktu produktu izmantotu nezināmu rezultātu sasniegšanai, iespējams, nebūs vispievilcīgākā. Tātad, vai ir labāks veids, kā iegūt spilgtu smaidu bez liela laika ieguldījuma? Noskaidrosim.

Ne visi zobu balināšanas līdzekļi ir radīti vienādi

Jau pašā sākumā ir jāpārliecinās, ka ne visi zobu balināšanas līdzekļi ir radīti vienādi. Un ne visi no tiem sniegs rezultātus, kā reklamēts. Ir neskaitāmas bezrecepšu balināšanas preces, no kurām iespējams izvēlēties. Daudzi, ja ne visi, no jūsu puses prasīs zināmu disciplīnu, lai sasniegtu vēlamo krāsas maiņas samazināšanas pakāpi.

Balināšanas komplekta, kas paredzēts lietošanai mājās, gadījumā jums ilgāk un / vai biežāk būs jānēsā fiksatoru, kurā ievietota želeja. Citas metodes ietver regulāru zobu tīrīšanu vai skalošanu ar speciāli izstrādātiem balināšanas līdzekļiem. Zobu sloksnes būtībā ir līmējami “apmetumi”, kas pielīp pie zobu virsmas, lai burtiski “notīrītu” traipus pēc to noņemšanas. Lai arī visi šie produkti sola atšķirīgu baltuma pakāpi, nevienu nevar salīdzināt ar klīnikā esošo zobu balināšanas metodes ātrumu un efektivitāti.

Balināšanas procedūra ar Zoom

Zoom balināšanas procedūra ir vienkārša metode, kas vienas stundas laikā ļauj samazināt zobu dzeltenumu līdz 8 nokrāsām. Izmantojot specializēto Zoom aktivizējošo LED gaismu, lai oksidētu balināšanas želeju, kas tiek uzklāta uz zobu virsmas, ir zināma Zoom metode, kas efektīvi noņem traipus ar dramatiskiem rezultātiem.

Ārstēšanas laikā zobārsts kosmētikā vispirms atdalīs un pasargās jūsu smaganas un lūpas no balināšanas līdzekļa, uzklājot speciālu loksni vai aizsargājošu želeju. Tālāk tiks uzklāts balināšanas līdzeklis, kas infuzēts ar apmēram 15-35% ūdeņraža peroksīda sastāvdaļas. Tiklīdz biezais peroksīda gēla slānis vienmērīgi pārklāj zobu virsmu, zobārsts aktivizēs želeju, izmantojot UV lāzera lampu. UV staru kūlis efektīvi iekļūst zem zobu emaljas un dentīna slāņiem un sadalīs uzkrātos aplikuma un traipu slāņus. Pēc 15 minūšu procesa atkārtošanas līdz trim reizēm zobārsts noņem gelu un izskalo pacienta muti. Atkarībā no zobu stāvokļa, jums vajadzētu būt redzamam balināšanas rezultātam tikai vienā ārstēšanas reizē. Pamatīgiem traipiem zobārsts iesaka dažas regulāras balināšanas sesijas, lai optimāli samazinātu nokrāsu.

Kam vajadzētu izmantot Zoom zobu balināšanas metodi?

Balināšanas sistēma Zoom ir lieliski piemērota, lai noņemtu traipu efektus, kas rodas gadu laikā, patērējot pārtiku un dzērienus, kas bagāti ar pigmentiem, kā arī iegūti smēķējot. Kā norāda nosaukums, ātras darbības balināšanas balināšanas želeja ir ideāli piemērota cilvēkiem ar laika trūkumu, kuriem jāredz efektīvi rezultāti pēc iespējas īsākā laikā, neradot kompromisus ar drošību un kvalitāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *