Kā nopelnīt Youtube - 6 paņēmieni

Kā nopelnīt Youtube – 6 paņēmieni

youtube

Lai saņemtu maksimālo atdevi no projekta, vajag mijiedarbot visus iespējamos kanālus kontaktam ar patērētāju. Par laimi, bizness internetā ļauj mums izmantot vairākas iespējas.

Vai jau esi izskatījis vietni Youtube kā ienākumu avotu? Varbūt, Tu jau gaidi lielu ienākumu avotu ievietojot pirmo video savā kanālā?

Protams, prognozes tiek pamatotas ar nopietnu statistiku: Youtube izmanto vairāk kā viens miljards lietotāju mēnesī – tā ir milzīga auditorija.

1. Apmeklējumu piesaiste blogam vai mājas lapai

Lai sāktu pelnīt Youtube, vispirms izveidotiet savu kanālu.
Nav svarīgi, kāda ir Tava niša – pārdod Tu zināšanas vai fiziskus produktus. Pat, ja Tev ir interneta veikals – taisi video ar apskatiem. Tavs uzdevums ir izveidot “savu atmosfēru” un iekarot potencionālā klienta uzticību. Netaisi klipu ar ziņu “pērc, pērc, pērc!”. Tai ir jābūt patiešām noderīgai informācijai potencionālai auditorijai. Kad cilvēks nokļūst Tavā kanālā, kur ir daudz interesantas un bezmaksas informācijas, Tava latiņa automātiski tiek pacelta. Beigās, viņām vieglāk izlemt par pirkumu.

2. Produkta virzība ar video palīdzīu

Piemēram, Tu uzrakstīji grāmatu. Izveido īsu video: ievads, ļoti īsa prezentācija un 2 daļas Tavā lasījumā. Video beigās neaizmirsti norādīt uz saiti ar informāciju par grāmatu, kur to var iegādāties. Tas strādā ar jebkuru citu produktu.

3. Produktu pārdošana partnerprogrammā

Apskatu veidotāju vai eksperta lomā Tu vari pārdot citu kompāniju produktus par to saņemot savu komisiju. Veidojot šādus apskatus, Tu nošauj uzreiz trīs zaķus – uzzini daudz ko jaunu, palielini savu popularitāti kā eksperts un nopelni naudu.

4. Sava šova izveide

Patīk stāstīt stāstus? YouTube ļauj izveidot pašiem savus web-šovus. Tu esi ierobežots tikai ar savu fantāziju un budžetu. Vari izveidot izglītojošus, humora vai pamācošus realitātes šovus. Atceries, ka YouTube ierobežo video garumu līdz 15 minūtēm. Ja vēlēsies ielādēt garāku video, vajadzēs paaugstināt limitu.
Tādējādi, vari papildus nopelnīt par reklāmu.

Šobrīt ir 4 iespējas kā nopelnīt ar reklāmu:

1. Saišu izvietošanu video aprakstā, kas ved uz pasūtītāja mājas lapu. Galvenais nosacījums – šādai reklāmai ir jāsakrīt pēc tematikas.

2. Google Adsense kontekstuālās reklāmas izvietošana video. Tas ir teksta ziņojums, kas, parasti, parādās video apakšā. Lai iespējotu šo funkciju, Tev ir nepieciešams Adsense konts, kurā ir jāatļauj rādīt šāda veida informāciju.

3. Banera reklāmas izveide kanāla lapā. Tādas reklāmas izmērs ir 300x250px. Apmaksa notiek vai nu caur klikšķi vai par katriem 1000 skatījumiem.

4. Reklāmas rullīšu izvietošana pirms vai pēc video. Šī iespēja tiek apmaksāti tikai tad, ja lietotājs noskatīsies vismaz šī reklāmas klipa 30 sekundes (palabojiet mani komentāros, ja es maldos).

(raksta turpinājums zemāk pēc reklāmas)
5. Video monetizācija izmantojot YouTube partnerprogrammu

Esi izveidojis labu videu? Vari sākt pelnīt kopā ar YouTube izmantojot viņu partnerprogrammu. Viss, kas Tev ir jāizdara – jāpievieno savu kanālu monetizācijas programmā. Šādi, varēsi saņemt savu Youtube daļu ienākumu no reklāmas. Bez tam, kā arī jebkura spilgta YouTube personība, varēsi pelnīt par katriem 1000 skatījumiem. Svarīga informācija – diemžēl, atsevišķi priekš Latvijas šīs partnerprogrammas nestrādā. To var “apiet”, piereģistrējot sevi ārzemēs.

Pirmais solis monetizācijai – kanāla apstiprināšana. To vari izdarīt šeit.

6. Produkta pārbaude un līdzekļu piesaite

YouTube ir unikāls resurss, kas paver plašas iespējas tirgus izpētē.
Piemēram, Tev ir ģeniāla ideja, produkts, kas, kā Tu domā, savaldzinās miljonus. Brīnišķīgi! Tagad uztaisi pāris video. Pastāsti par savu ideju, modelē. Pirmais, kas Tev ir vajadzīgs – pievērst uzmanību komentāriem. Šādi Tu viegli sapratīsi, cik Tava ideja ir unikāla, interesanta un aizraujoša. Otrkārt, ja ideja patiešām ir interesanta, Tu vari saņemt pirmstermiņa pasūtījumus un priekšapmaksu, ko novirzīsi idejas realizācijai un beigās – labi nopelnīsi.

Komentāri

komentāri

sitemap