Kā nodzīt taukus no vēdera apakšdaļas

Kā nodzīt taukus no vēdera apakšdaļas

absss.pngMeitenes un sievietes, esam atraduši informāciju par ļoti ātru un efektīvu veidu kā nodzīt no vēdera apakšdaļas taukus! Un vēl tas viss neizejot no mājas!

Tātad:

1. Vertikālās šķēres. Nogulis uz grīdas un novieto plaukstas uz vidukļa. Pacel kājas 90 grādu leņī. Pēc kārtas nolaid kājas pie grīdas. Kustības atgādina šķēru darbību. Izdari vingrinājumu 20 reizes. Pēc vingrinājuma piecelies kājās un paliecies 10 reizes uz abām kājām.

2. Ieņem pozu itkā vēlies veikt atspiedienus no grīdas. Atrauj kāju no grīdas un pievelc to ar elkoni pie krūškurvja, tad nomaini otru kāju. Izdari to 20 reizes un tad 10 reizes palecies stāvot kājās.

3. Apsēdies uz grīdas un atspiedies ar rokām pret grīdu aiz muguras. Pievelc ātri kājas pie krūškurvja darbinot preses muskuļus. Atgriezies starta pozīcijā, kājas vajadzētu iztaisnot nepieskaroties grīdai. Atkārto 20 reizes, piecelies kājās un palecies 10 reizes.

4. Apsēdies uz krēsla, ievelc vēderu. Apķer ar rokām krēsla malu. Ļoti uzmanīgi pievelc ceļgalus pie krūtīm, tad atgriezies sākuma pozīcijā. Korpusu mēģini nesaliekt uz priekšu. Atkārto 20 reizes, piecelies kājās un palecies 10 reizes uz abām kājām.


Komentāri

komentāri

sitemap