Kā kontrolēt situāciju? Ieteikumi no velokurjera Perfetto

Kā kontrolēt situāciju? Ieteikumi no Ņujorkas velokurjera Kimas Perfetto

kim.pngJa vēl neesi noskatījies filmu “Premium Rush“, tad mēs silti to iesakām izdarīt. Filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem un par pašu velokurjeru dzīvi Ņujorkas ielās. Galvenajās lomās – velokurjere Kima Perfetto.

Kima Perfetto strādā Ņujorkā par velokurjeru, kā arī kļuvusi par personīgo fitnesa treneri. Tik lielā pilsētā ar tik daudz mašīnām būt par velokurjeru nav nemaz tik viegli. It īpaši, kad visu izsaka sekundes un no piegādes ilguma ir pat atkarīga klienta dzīve.
Kimai ir trīs lietas, uz kurām tā balstās darbā un dzīvē.

Koncentrējies.

Viņai vienmēr ir jātur roku uz notikumu pulsa. Piegādes laikā viņa saņem daudz telefona zvanus, e-pastus, īsziņas ar maršruta vai piegādes laika izmaiņām, pie tam viņai vienmēr ir jākoncentrējās ceļam.

Valdi pār savu laiku.

Būdama velokurjers, Kima nevar apstāties piegādes laikā un pateikt: “Vai, jau ir 17:00! Mans darba laiks ir beidzies! Braukšu mājās.” Viņai ir jāpiegādā visi sūtījumi, jo ir deadlaini, kurus nosaka paši klienti. Kurjeri un klienti ļoti labi apzinās, kā ir, kad kavējās sūtījums un cik tas ir kaitinoši.

Esi elastīgs.

Ceļā var notikt jebkas- korķis, kuram cauri izbraukt ar riteni ir ļoti sarežģīti; pašam ritenim var rasties kādi bojājumi; pasūtījuma izmaiņas un citi, ļoti nepatīkami momenti. Kima cenšās būt ļoti elastīga un gatava visādiem pavērsieniem.

G+ Juris Līcis

via

Komentāri

komentāri

sitemap