Kā ierakstīt slow-motion video uz jebkura iOS7 rīka

Kā ierakstīt slow-motion video uz jebkura iOS7 rīka

slo-moViena no jaunā iPhone 5s odziņām ir iespēja filmēt video formātā – 120 kadri/sekundē – tā saucamajā slo-mo. Tu vari daudz ko teikt, bet šī funkcija patiešām ir iespaidīga. Pieejama tikai uz pašiem jaunākajiem “āboliem”. Šīs funkcijas dēļ Tu taču speciāli nepirksi dārgo 5s, vai ne? App Store ir parādījusies aplikācija SlowCam, kas ļauj ierakstīt slo-mo video uz jebkura iOS7 rīka.
screen568x568-18-500x281
SlowCam App Store maksā tikai 2$ un ļauj ar iPhone 5/c palīdzību ierakstīt 60 kadru/sekundē video rullīšus. Tas, protams, nav salīdzināms ar 5s 120 kadriem sekundē, bet arī nav slikts rādītājs. Noteikti labāk ir nopirkt aplikāciju par pāris dolāriem, kā tērēt daudz naudas jauna telefona iegādei.
screen568x568-28-500x281
Mūsuprāt, pateicoties šai aplikācijai, atkrīt kaut vai viens iemesls nopirkt, uz doto brīdi, dārgo 5s. Jā, 60 kadri sekundē nav tas pats, kas 120, bet ar to pietiek parastam lietotājam filmēt mobilos slo-mo. Ir patīkami apzināties, ka Tavs vecais labais iPhone 5 vēl uz daudz ko ir spējīgs – varbūt kāds no izstrādātājiem vēl izveidos programmu, kas var spiežot uz Home pogu skanēs Tavus pirkstu nospiedumus. =]

LEJUPIELĀDĒT SLOWCAM VARI ŠEIT

Komentāri

komentāri

sitemap