Kā filtrēt Facebook sienas saturu?

Kā filtrēt Facebook sienas saturu

Autors

06/06/2013Internets

fbViena no galvenām sociālā tīkla Facebook īpatnībām ir pilnīgi neparedzama kontenta parādīšanos jaunumos. Tu var rūpīgi atlasīt savus draugus un sekot jaunumiem tikai nopietnām lapām, bet, tik un tā, nav iespējams izvairīties no kaķēnu, šķīvju ar ēdienu fotogrāfijām un jaunumiem par Greenpeace pasaules glābšanas aktivitātēm.

Šajā haosā ir laiks kļūt par savas sienas saimnieku! Šajā lietā nāk palīgām Google Chrome pārlūkprogrammas paplašinājums ar nosaukumu UNWHATEVER.ME

Paplašinājums UNWHATEVER.ME ir domāts kontenta filtrācijas Tavā jaunumu rindā sociālā tīklā Facebook. Ar tā palīdzību varēsi noslēpt tādu informāciju kā bērnu, kaķu un apdzērušos draugu fotogrāfijas no tusiņiem un daudz ko citu. Vēl, pie tam, varēsi nevēlamo informāciju aizvietot ar kontentu, kas Tev tieši interesē un patīkams acīm. Paplašinājuma pamatdarbs ir filtrēt, filtrēt un, vēlreiz, filtrēt.

Utilītas mājas lapā vari izvēlēties un lejupielādēt kādu no piedāvātām paplašinājuma versijām, kurās jau automātiski ir noteikti konkrēti filtri. Tā kā atslēgvārdi visi ir angļu valodā, tad lielu kārtību Tavā informācijas plūsmā nesavedīs. Tāpēc, vislabāk ir izmantot universālo versiju, kuru varēsi uzstādīt pašrocīgi.

Instalējam paplašinājumu, iestatījumos ievadam atslēgvārdus filtrēšanai, tad, RSS-plūsmu pēc taga „Instagram” informācijas aizvietošanai un gatavs. Tagad, visas mēsl-ziņas būs aizvietotas ar skaistiem attēliem, bet, ja vēlēsies, tomēr, izlasīt oriģinālo ziņu, aizvietošanu var noņemt.

Tādējādi, pareizi uzstādot filtrācijas sistēmu, var mēģināt Facebook pārvērst par nepieciešamās un lietderīgās informācijas avotu, kā arī pozitīvām emocijām.

UNWHATEVER.ME

Komentāri

komentāri

sitemap