Kā ar Android viedtālruņa palīdzību kontrolēt planšeti

Kā ar Android viedtālruņa palīdzību kontrolēt planšeti

tabletPlanšetdatori ar laiku iegūst lielāku un lielāku popularitāti kā izcils rīks ciparu informācijas attēlotājs, sniedzot neierobežotu iespēju praktiski pie jebkādām grāmatām, filmām vai spēlēm. Ja lasīšana uz planšetdatora ir diezgan praktiski, tad kino skatīšanās (ja runājam, protams, ne ceļā) prasa lielāku ekrānu. Šajā gadījumā var pieslēgt planšetdatoru pie liela, vēlams pat ļoti liela, televīzora kā multimēdijas atskaņotāju.

Izdarīt to pavisam nav grūti – HDMI kabelis jau nav tik dārgs, kāds tas bija dažus gadus apakaļ, toties te rodās viena problēma. Kā kontrolēt atskaņotu materiālu – kabeļa garums ne vienmēr ir tik garš, lai varētu savienot TV un planšeti, kas atrodās Tev blakus uz dīvāna, bet katru reizi skraidīt pie tabletes, kas atrastos blakus TV nav visai ērti. Būtu ļoti ideāli, ja varētu kontrolēt atskaņojamo materiālu attālināti, izmantojot, piemēram, viedtālruni. Izrādās, tas ir iespējams. Palīdzēs šajā lietā bezmaksas utilīta Tablet Remote.

Tablet Remote  – tā ir speciāla programma planšetes kontrolēšanai ar viedtālruņa palīdzību. Tai ir vairākas īpatnības, kuras vajadzētu zināt. Pirmkārt, šī nav attālinātās pieejas sitēma, kad saņem pilnīgu pieeju datiem, kā TeamViewer. Tablet Remote strādā pārraidot tikai taustiņu nospiešanas signālus ar Bluetooth vai Wi-Fi palīdzību. Tāpēc ir ierobežotas pieejas, piemēram, atskaņot materiālu (filmu, mūziku), skaļuma un spilgtuma regulēšanu – tas ir tieši tas, kas ir vajadzīgs mākslas baudīšanai. Otrkārt, programma nejautā pēc administrātora pieejas, tāpēc ir darbināma praktiski uz jebkura rīka, kas šo programmu padara atšķirīgu no līdzīgām utilītām.

Tablet Remote izmantošanai, nepieciešams to uzstādīt uz abām ierīcēm. Pēc programmas palaišanas, varēs redzēt neierastu animētu interfeisu.14.54.31-520x358

Planšetdatorā ir nepieciešams ieiet sadaļā SETUP un deaktivizēt abas pieejamās opcijas. Rezultātā, Tu atļausi izmantot programmu kā attālinātu klaviatūru. Tad atver otro sadaļū CONNECTION. Te ir nepieciešams uzspiest uz ikonu, uz kuras attēlots radars un turpināt to darīt līdz brīdim, kad tiek atrasts Tavs tālrunis. Iepriekš arī palaid Tablet Remote arī uz sava viedtālruņa.

Kad uz ekrāna parādīsies nepieciešamais savienojums, uzspied uz tā un notiks abu ierīču savienošana. Iespējams, šie iestatījumi var likties pārāk sarežģīti, bet to nepieciešams izdarīt tikai vienu reizi. Turpmāk vajadzēs tikai palaist programmu un ar vienu pirksta kustību savienot abus rīkus.

Uz tā rīka, kurš spēlē pulta lomu, viss daudz vienkāršāk – palaid programmu, tad ej sadaļā REMOTE. Te redzēsi visas vadības iespējas – mēdiju kontroles poga, skaļuma un spilgtuma poga, kā arī citas.

Pievērsiet uzmanību, ka pultij ir divi režīmi – horizontālais un vertikālais. Parastajā – vertikālajā stāvoklī viedtālrunis tiek izmantot kā pults medija failu vadībai. Pie orientācijas maiņas horizontālā stāvoklī, tālrunis paliek par spēļu pulti jeb kontrollieri. Šis režīms, diemžēl, no mūsu puses nav pārbaudīts, tāpēc komentāru nav. Savukārt šādu atskaņotāju kā PowerAmp, DoubleTwist, MX Video Player vadība ir nevainojama.

Pateicoties Tablet Remote mēs iegūstam reālu iespēju attālināti vadīt pār planšetdatoru, kas ir pieslēgts pie TV un vēl, tas ir bezmaksas.

TABLET REMOTE

Komentāri

komentāri

sitemap