Kā aktivizēt Windows 10

Mēs esam ieguvuši instrukcijas, kā aktivizēt Windows 10, izmantojot gan produkta atslēgas, gan saistītās digitālās licences, tāpēc pārejiet uz leju līdz pozīcijai, kas atbilst jūsu situācijai, lai iegūtu “soli pa solim” pamācību.

 1. Kā aktivizēt Windows 10 ar produkta atslēgu     

Neatkarīgi no tā, vai esat tikko ieslēdzis jaunu datoru vai atkārtoti aktivizējat datoru, kurā iepriekš Windows 10 bijis aktivizēts, izmantojot produkta atslēgu. Šeit ir norādīts veids, kā to izdarīt:

 • Pirmais solis: ievadiet produkta atslēgu Windows 10 instalēšanas laikā. Tas ir iekļauts komplektācijā vai dokumentācijā, kas piegādāta kopā ar digitālo pirkumu.

Instalēšanas laikā jums tiks lūgts ievadīt 25 rakstzīmju produkta atslēgu. Ievadot to šajā posmā, tas tiks aktivizēts jūsu vietā, lai jūs būtu gatavs darbam tiklīdz instalēšana ir pabeigta.

Ja instalēšanas laikā jūsu produkta atslēga nav gatava, jūs joprojām varat turpināt un aktivizēt to vēlāk. Kad Windows 10 ir instalēts, varat to aktivizēt ar taustiņu, veicot nākamās darbības.

 • Otrais solis: nospiediet Windows taustiņu, pēc tam dodieties uz Iestatījumi> Atjaunināšana un drošība> Aktivizēšana (vai meklēšanas joslā ierakstiet “aktivizācija”).
 • Trešais solis: atrodiet un nospiediet Mainīt produkta atslēgu.
 • Ceturtais solis: uznirstošajā lodziņā ierakstiet produkta atslēgu, nospiediet Next un pēc tam nospiediet Activate. (Piezīme: lai aktivizētu, jums jābūt tiešsaistē).

Varat veikt šīs darbības, lai aktivizētu Windows 10 licenci, pat ja jūsu sistēmā tā jau ir aktīva. Jūs to varētu darīt, ja pārslēdzat Windows 10 versijas. Ja jums nav produkta atslēgas, varat arī doties no aktivizācijas lapas tieši uz Windows veikalu, lai iegādātos produkta atslēgu.

 • Kā aktivizēt Windows 10 ar digitālo licenci

Pateicoties Windows 10 licenču saistīšanai ar Microsoft kontu, Windows 10 ievērojami atviegloja Windows 10 atkārtotu aktivizēšanu. Ja jums ir dators, kas jau ir aktivizēts operētājsistēmā Windows 10, un vēlaties turpmāk izmantot šo procesu, skatiet Microsoft darbības, kas saistītas ar jūsu Microsoft konta saistīšanu.

Pirms jebkādu sistēmas izmaiņu veikšanas vai Windows 10 atkārtotas instalēšanas varat pārliecināties, ka jūsu konts ir saistīts, dodoties sadaļā Aktivizēšana, dodieties uz sadaļu Iestatījumi> Atjaunināšana un drošība> Aktivizēšana un sadaļā “Aktivizēšana tiek aktivizēta ar digitālo licenci, kas saistīta ar jūsu Microsoft kontu”.

(Piezīme. Šo metodi varat izmantot tikai tā paša Windows 10 izdevuma aktivizēšanai, ar kuru jūsu konts iepriekš bija saistīts; Sākums, Pro utt. Jums būs nepieciešams arī aktīvs interneta savienojums.)

 • Pirmais solis: instalējot sistēmu Windows 10, atlasiet Man nav produkta atslēgas, kad tiek piedāvāts aktivizēt.
 • Otrais solis: iestatiet un piesakieties sistēmā Windows 10, izmantojot Microsoft kontu, kuru saistījāt ar savu Windows 10 digitālo licenci. (Varat arī iestatīt vietējo kontu un pēc tam pievienot Microsoft kontu.)

Šajā brīdī Windows var automātiski aktivizēties. Nākamajā darbībā jūs varēsiet pārbaudīt, vai Windows ir aktivizējies, izmantojot jūsu saistīto digitālo licenci. Ja esat veicis būtiskas aparatūras izmaiņas, jums, iespējams, būs jāveic tālāk norādītās darbības.

(Piezīme: jums būs jāveic šādas darbības kā administratoram sistēmā Windows, lai tos veiksmīgi pabeigtu.)

 • Trešais solis: nospiediet Windows taustiņu, pēc tam dodieties uz Iestatījumi> Atjaunināšana un drošība> Aktivizēšana.
 • Ceturtais solis: ja Windows 10 nav aktivizēts, atrodiet un nospiediet problēmu novēršanu. (Piezīme: nav problēmu novēršanas opcija, kas norādīta sānjoslā.)
 • Piektais solis. Jaunajā logā atlasiet Aktivizēt Windows un pēc tam Aktivizēt vai izvēlieties “Es nesen mainīju šīs ierīces aparatūru”, ja esat nomainījis komponentus savā datorā.
 • Sestais solis: izpildiet visus pierakstīšanās norādījumus, izmantojot ar jūsu digitālo licenci saistītā Microsoft konta konta informāciju (jums var būt nepieciešama arī vietējā konta parole, ja esat to izveidojis personālajam datoram).
 • Septītā darbība: ierīču sarakstā atrodiet datoru, kuru izmantojat, pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Šī ir ierīce, kuru es šobrīd izmantoju” un nospiediet Aktivizēt.

Pēc tam jūsu digitālajā licencē vajadzētu iekļūt un aktivizēt Windows 10 kopiju. Ja tā joprojām neaktivizējas, varat atrast sīkāku informāciju par aktivizācijas traucējummeklētāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *