Jauns viedtālruņu veids- Phoneblocks

Jauns viedtālruņu veids- Phoneblocks

Autors

13/09/2013Gadžeti Tehnisks

Mēs parasti rakstam par populārākiem viedtālruņu modeļiem – iPhone, Samsung, HTC u.c. Šoreiz esam paskatījušies uz tehnoloģiju vidi mazliet citā leņķī un tika atrast ļoti “svaigs” un interesants viedtālruņu projekts: Phoneblockssaliec savu telefonu pats.
phoneblocks
Priekšstāsts ir pavisam vienkāršs – mēs, lielākā daļa nebūdami tehniski cilvēki, metam ārā mums piederošo elektroniku, ja tā vairs nefunkcionē. Parasti salūzt tikai viena detaļa no visa aparāta un to mēs nevaram tik vienkārši nomainīt. Tāpēc nāk klajā pavisam jauns viedtālruņa paveids, kur dažādi elementi nāk atsevišķi tā saucamos blokos – kameras bloks, baterijas bloks, atmiņas bloks, procesora bloks un pārējie. Tiklīdz viens bloks salūzt, to vienkārši var nomainīt vai pat uzlikt jaunāku tehnoloģiju bloku – telefona upgrade. Iedomājieties LEGO klucīšu likšanu kopā – kaut kas ļoti līdzīgs šim Phoneblocks konceptam.

1266051_673702545993191_1580401485_o
Vari ieiet mājas lapā un izveidot pats savu ideālo telefonu pēc vēlamajām specifikācijām.
Diemžēl, neesam atraduši standarta šāda telefona specifikāciju un arī uz kādas operētājsistēmas tas darbosies, bet mēs zinām – lai šis projekts sāktu darboties pilnā sparā – tiem vajag Tavu palīdzību, vajag atbalstītājus. Tāpēc ieej saitē https://www.thunderclap.it/projects/2931-phonebloks un padari šo produktu populārāku savu sekotāju vidū.

Vairāk informācijas http://www.phonebloks.com/

Komentāri

komentāri

sitemap