Jauns auto mazgāšanas serviss Krievijā

Jauns auto mazgāšanas serviss Krievijā – „Я мойка”

yamoikaKā parasti notiek mūsdienās – ja jau vajag mainīt sezonālās riepas, to dara visi kopā, kā arī mazgāties pēc lietus – arī kopā ar visu godīgo pasauli. Kopumā, ne auto servisos, ne mazgātuvēs – sezonas laikā ne vienmēr nervi var izturēt garās rindas. Protams, ir varianti – pierakstīties laicīgi uz konkrētu laiku, bet ne vienmēr Tavā aizpildītajā grafikā tam atradīsies laiks, lai aizbrauktu līdz auto mazgātuves un vēl minimums minūtes 20-30 sēdēt un gaidīt, kamēr Tavu skaistuli apčubinās.

Nesen ir atvēries start-up projekts „Я мойка”, kam ir mērķis šo problēmu atrisināt ļoti vienkārši. Diemžēl, aplikācija ir pieejama tikai Maskavā dzīvojošiem iedzīvotājiem, tomēr, puiši gatavi attīstīties arī citās Krievijas pilsētās.

Šī pakalpojuma īpatnība ir sekojoša – Tu vari pasūtīt nomazgāt auto uz jebkuru autostāvvietu pilsētā. „Bet kā tad ar sodiem par nekārtību un izlietām ķimikālijām pēc auto mazgāšanas?” – padomājām mēs. Tur jau tā lieta – šajā situācijā tiek izmantoti specializēti šampūni lai veiktu SAUSO mazgāšanu, kas ir atļaujami Maskavas pilsētas autostāvvietās. Bez tam, tiem ir vairākas priekšrocības salīdzinot ar „slapjo” mazgāšanu:

–          Sausā mazgāšana ir vairāk saudzējoša. Uz auto nepaliks mikro skrāpējumi;

–          Specializēts šampūns piedod nelielu pulēšanas efektu;

–          Tu ekonomē daudz laika – veic pasūtījumu internetā. Var to pat izdarīt ne tajā pašā dienā, bet arī iepriekšējās. Pieņemsim, Tu zini, ka rīt plkst. 12:00 noteikti atradīsies birojā- veic pasūtījumu tajā pašā laikā un norādi biroja autostāvietas adresi. Pa to laiku, kad speciālisti uzkops Tavu auto, varēsi mierīgi strādāt, bet pēc 30 minūtēm braukt darba darīšanās jau tīrā mašīnā. Var arī pasūtīt šāda veida servisu autostāvvietā pie lielveikala. Kamēr Tu iepirksies, meistari auto izmazgās.

Bez laika, kad var nomazgāt mašīnu, kuru norādīsi mājas lapā, vajadzēs norādīt arī auto marku, a/m reģistrācijas numuru un adresi, pēc kuras, uz doto brīdi, automašīna atrodās. Starp citu, cenu par pakalpojumu Tev norādīs uzreiz pēc tam, kad ievadīsi visu nepieciešamo informāciju.

Protams, vajadzētu arī parunāt par cenu. Šis pakalpojums nav lēts, kā izskatās pēc pirmā acs uzmetiena, bet, ja parēķināt detalizētāk, cena ir ļoti līdzīga parastai auto mazgātuvei. Paskaitīsim- pirmkārt, jāierēķina degvielas cena, ko tērē braucot uz automazgātuvi, otrkārt, paskaitiet- cik maksā 1-2 stundas Tava laika. Un tad nu sanāk, ka pārmaksā ne tik daudz.

Cena mainās atkarībā no auto klases: ekonomiskai, biznesa, džips. Protams, cenas būs būtiski savādākas citās pilsētās.

Pasūtīt nomazgāt auto „uz mājām” var no mājas lapas yamoika.ru – iepriekšnorādītie dati saglabājas personīgajā profilā. Datus ievadīt ir iespējams par vairākiem auto un nemaz nevajag to darīt atkārtoti pie nākamā pasūtījuma. Puiši sola, ka drīz būs arī izstrādāta aplikācija viedtālruņiem, tāpēc pasūtīšanas process paliks vēl vienkāršāks.

Uz doto brīdi, yamoika.ru izstrādātāji aktīvi vāc feedback’us (atsauksmes), lai saprastu – vai vispār vajadzīgs šāda veida pakalpojums, vai ērtī lietot arī pašu lapu.

Tāpēc, droši zvaniem saviem draugiem, paziņām, radiniekiem, kas dzīvo Maskavā – lai pārbauda, cik ātri un ērti yamoika.ru strādā. Komentārus norādīt zemāk. :)

www.yamoika.ru

Komentāri

komentāri

sitemap