Jaunais Mac Pro - šogad!

Jaunais Mac Pro jau šogad!

Autors

13/06/2013iOS/Apple Tehnisks

mac pro

Apple ir nācis klajā ar nākamo Mac Pro versiju, kas ir pavisam savādāks nekā iepriekšējie. Viņi norāda, ka tieši šī desktop datoru nākotne.

“Kad mēs sākām izstrādāt nākamo Mac Pro, tika ņemts vērā katrs elements, kas raksturo profesionālu datoru – grafika, atmiņa, izmēri, apstrādes jauda. Mums bija mērķis – nonākt pie vislabākā risinājuma, salikām šīs lietas kopā un rezultātā esam izstrādājuši pavisam ko jaunu un savādāku, salīdzinot ar iepriekšējiem Mac Pro modeļiem.”

Jauna struktūra

Dual GPU, augstas veiktspējas Thunderbolt 2, jaunās paaudzes Xeon procesors, ļoti ātra atmiņa (izstrādātāji norāda ultra-fast), 4K video atbalsts, nepārspējams dizains.
power

Procesors

Jaunās paaudzes Intel Xeon E5 chipset kopā ar 12 kodolu apstrādes jaudu, vairāk kā 40GB/sek PCI Exporess 3 paaudzes bandwidth’u Tu nesūdzēsies par lēnu datora veiktspēju.
cpu

Atmiņa

Katra jaunā Mac Pro komponente ir balstīta uz veiktspēju. To nodrošina četru kanālu DDR3 atmiņa (1866Mhz). Kopš ir iestrādāta ECC atmiņa – renderēšanas darbi, video eksportēšana vairs netiks pārtraukta izmetot kādas atmiņas kļūdas.
memory

Cietnis

Flash storage un nākamās paaudzes PCI Express flash. Šī ir atmiņa, kas ir 2.5 reizes ātrāka par pašu ātrāko, uz SATA bažes solid-state atmiņu un 10 reizes ātrāka kā 7200-rpm SATA.
storage

Dzesēšana

Tikai viens ventilators. Ļoti daudz inovācijas ir ienākušas esošajā dizainā, arī pati dzesēšanas sistēma. Atsakoties no vairākiem ventilatoriem, Apple ir izstrādājuši vienu, bet lielu. Ar tā palīdzību un apaļu korpusa formu, gaisa plūsmai ir iespēja piekļūt pie visām komponentēm. Struktūra ir vienkārša un ļoti eleganta. Ir padomāts par katru detaļu – ventilatora lāpstiņu izliekums, garums, atstarpes un pat forma.
fan

Paplašinātas pieslēguma vietas

Izstrādājot nākotnes datoru, ir dota iespēja maksimāli izmantot pieejamās pieslēgvietas – iebūvēts Thunderbolt 2, USB 3, Gigabit Ethernet, HDMI 1.4. Tas padara jauno Mac Pro fleksiblu un pieejamāku.
pogas

Izstrādājot Mac Pro, Apple, kā parasti, ir ļoti gaumīgi savienojuši dizainisko un tehnisko pusi. Jaunais Mac Pro nav līdzīgs nevienam citam datoram, tieši otrādāk – tas ļoti atšķirās. Tā formas ir savādākas, tas ir vieglāks, klusāks un ar ļoti pielāgotu struktūru. Tas ir tikai 25 cm augsts un bez problēmām var tikt novietots pat uz galda.

Vairāk informācijas Apple mājas lapā

 

Komentāri

komentāri

sitemap