Izklaidē savu kaķi ar speciālām spēlēm uz Android

Izklaidē savu kaķi ar speciālām spēlēm uz Android

cat.png

Attēli ar kaķēniem jau sen ir iekarojuši sociālo tīklu topus, bet kaķu video tīklā YouTube skatās miljoniem cilvēku. Te nav ko brīnīties, jo vērojot kaķu uzvedību vienmēr gribās uzsmaidīt. Tagad mums ir iespēja noorganizēt kaķa izrādi savās mājās. Viss, kas Tev ir nepieciešams – viens kaķis, viens Android planšetnieks un dažas aplikācijas.

Cat Toy For Tablets & Phones

pele

Tā ir ļoti reālistiska spēle kaķim, kas attēlo peli, sarkano lāzera punktu vai vārnu. Tāpat, Tu arī vari izvēlēties vienu no 5 fona attēliem, ieslēgt vai izslēgt skaņas efektus. Aplikācija var nodarbināt mīluli uz pāris stundām, bet Tevi uzjautrināt.

Cat Toy – Cat Alone

cat alone

Šī spēle ir ar to pašu sižetu – kaķis ķer priekšmetus, kas pārvietojās pa ekrānu – lāzera punkts, bizbizmārīte, muša, pirksts, prusaks un vēl kaut kādi svītrojumi. Lai atgrieztos Menu vajadzēs nospiest uz ekrāna trīs reizes – kaķis noteikti to izdarīt nespēs. Šajā aplikācijā arī varēsi ieslēgt un izslēgt skaņas efektus, kaut arī tie nav visai ievērojami.

Crazy Cat

3

Aplikācija Crazy Cat, atšķirībā no iepriekšējām spēlēm, ļauj Tavam kaķim spēlēt kopā ar Tevi. Tam būs nepieciešams telefons un planšete ar bluetooth funkciju. Savieno pārī šīs abas ierīces un varēsi kontrolēt smieklīgus animētus personāžus, kurus Tavs mīlulis mēģinās noķert. Sistēma uzskaita arī punktus, tāpēc varēsi pārbaudīt, kuram ir labāka reakcija – Tev vai kaķim.

Friskies® Happy Wings 

4

Puiši, kas izstrādāja šo spēli noteikti zin, kas patiks Tavam kaķim. Aplikācija no lielākā mājdzīvnieku barības ražotāja uz ekrāna parādīs dažādu dzīvnieciņu lidojumus – sākot no kukaiņiem, beidzot ar putniņiem – tas noteikti liks kaķim tos uzreiz notvert. Ļoti interesanti, ka spēlei ir vairāki līmeņi, kas mainās pēc Tava kaķa sasniegtiem rezultātiem.

Šī apraksta veidošanā neviens kaķis un planšete nav cietuši.

Komentāri

komentāri

sitemap