IT giganti vairs nevēlās maksāt par attālinātu darbu

IT giganti vairs nevēlās maksāt par attālinātu darbu

Autors

11/10/2013Interesanti

homeworkIzskatās, ka mājās strādājošiem lielās IT kompānijās nākotnē šī iespēja vairs nespīd. Hewlett Packard, kur agrāk darbiniekiem tika atļauts strādāt attālināti, tagad to vajadzēs darīt open space vidē. Tāpat arī Yahoo un Best Buy.

HP menedžments un darbinieki ir saņēmuši zīmīti, kurā ir teikts – lai palielinātu korporatīvo kultūru un saliedētu darbu, visiem darbiniekiem tiek rekomendēts pāriet uz ofisa darba režīmu.

Vairākus gadus atpakaļ uzņēmumi ļoti labi ieekonomējuši uz tehnoloģijām, galdiem, darba vietām un biroja telpām nosūtot darbiniekus uz mājām. Lielās kompānijas, protams nav atteikušās no attālināta darba – tie, kuri vēlēsies atgriezties birojā būs vairāk finansiāli atbalstīti.

Iepriekš Yahoo un Best Buy ir paziņojuši, ka darba režīms mājās demotivē un negatīvi iespaido visas komandas darbu, rezultātā tiek kavēti termiņi.

Korporāciju problēma nav tajā, vai darbinieks spļauj grieztos mājās vai darbā. Problēma ir izstrādāt veiksmīgu un pilnīgi jaunu menedžmenta sistēmu, kur tiek iesaistīti gan ofisa darbinieki, gan darbinieki mājās. Pagaidām šādu sistēmu vēl nav izdomājis neviens no IT gigantiem (un HP zīmīte tam ir pierādījums).

openspace

Komentāri

komentāri

sitemap