Internetā atrasta vietne, kur vāc naudu politiķu slepkavībām

Internetā atrasta vietne, kur vāc naudu politiķu slepkavībām

Autors

20/11/2013Internets

samuraiForbes žurnālisti ir atraduši neierastu kraudfandinga (crowdfunding) platformu ar nosaukumu Assassination Market. To dalībnieki vāc naudu pazīstamu politiķu slepkavībai. Ja pasūtījums tiks izpildīts, tad slepkava varēs saņemt visu iekrāto summu. Nauda tiek iekasēta ar virtuālās valūtas bitcoin palīdzību. Pieeja slepkavību tirgum tiek nodrošināta caur anonīmo tīklu Tor.

Assassination Market dibinātājs, kas slēpjas zem samuraja vārda Kuvbatake Sandzjuro no filmas “Miesassargs” paziņojis, ka viņa mērķis ir iedvest šausmas visiem, kas vēlās ieņemt kādu publisku amatu – rezultātā tiks iznīcinātas visas pasaules valdības.

Mājas lapas četru darbības mēnešu laikā jau ir ievietoti daži pasūtījumi. Piemēram, lietotāji ir savākuši summu 124 bitkoinu apmērā, kas ir aptuveni $70 000, ASV Federālās Rezervju Sistēmas galvas Bena Bernanke slepkavībai, kas ir bitcoin virtuālās valūtas ienaidnieks. Paralēli tiek arī “pasūtīts” ASV prezidents Baraks Obama un NSA galva Kits Aleksanders.

Uz doto brīdi, nekādas reakcija no specdienestiem nav sekojusi. Vēlamies atgādināt, ka iepriekš tika slēgta analoģiska platforma narkotiku tirdzniecībai Silk Road.

Komentāri

komentāri

sitemap