Instagram jauns dizains un "varavīkšņaina" aplikācijas ikona

Instagram jauns dizains un “varavīkšņaina” aplikācijas ikona

Instagram jauns logotips
Instagram pirmo reizi radikāli ir izmainījuši savu servisu ikonas, arī pamata aplikācijas dizainu uz melnbaltu. Izstrādātāji izlēmuši unificēt projektu ārējo izskatu.
Jaunā ikona ir radīta balstoties uz esošo logotipu. “Mēs vienkāršojām kameras dizainu un pievienojām varavīksni ar gradienta efektu”, – skaidroja Instagram.

Jau no pašiem pirmssākumiem Instagram logotips izskatījās pēc Polaroid OneStep kameras un nebija mainīts. Vairāk par 5 gadiem kompānija neveica radikālas izmaiņas, vien 2013. gadā nedaudz tika izmainītas kontūras logotipa teksta variantā.

“Darba procesā mēs palūdzām kolēģus 5 sekunžu laikā pēc atmiņas attēlot Instagram logotipu. Gandrīz visi uzzīmēja varavīksni, objektīvu un skatu meklētāju” – jaunā logotipa radīšanas procesu paskaidro Ians Spalters (galvenais par Instagram dizainu).


Tāpat tika arī atjaunoti pārējo kompānijas projektu logotipi – Layout, Boomerang un Hyperlapse.
Instagram logotipi

Pamata aplikācijas Instagram dizains ir mainīts uz melnbaltu. Kompānija saka, ka servisa ārējais izskats ir kļuvis vienkāršāks un akcents ir uz pašiem foto un video. 2016. gada aprīlī šāda dizaina versija jau parādījās vairākiem lietotājiem.
Instagram jauns dizains

Komentāri

komentāri

sitemap