Ievērojamu cilvēku pirmsnāves pēdējie vārdi

Ievērojamu cilvēku pirmsnāves pēdējie vārdi

Autors

20/03/2015Interesanti

Skatoties acīs nāvei katrs domā un runā dažādi – kāds atvadās no tuviniekiem, kāds līdz pēdējai dzīves minūtei turpina darīt iemīļotu lietu, kāds izmanto izdevību pateikt kaut ko svarīgu tiem apkārtējiem cilvēkiem. Tavai uzmanībai – pirmsnāves pēdējie vārdi, kurus ir teikuši ievērojami cilvēki, kas mainījuši pasauli un pat vēstures gaitu.

frenks_sinatra

Frenks Sinatra, dziedātājs: “Es zaudēju viņu…”


rafael_santi

Rafaēls Santi, gleznotājs: “Laimīgs”


nostradamus

Nostradams, ārsts, alķīmiķis, astrologs. Pēdējie viņa vārdi bija kā pareģojums: “Rīt no rīta manis vairs nebūs”. Tā arī bija.


marija_antuanette

Marija Antuanete, Francijas karaliene. Ejot uz nāvessoda izpildi, uzkāpot uz kājas bendem, karaliene teica: “Lūdzu mani piedot, misjē. Tas nebija tīšām”.


newton

Īzaks Ņūtons, fiziķis, matemātiķis. “Es nezinu kā mani uztvēra pasaule. Pats sev es vienmēr likos par puiku, kas spēlējas jūras krastā un izklaidējas meklējot skaistus akmentiņus un gliemežvākus. Tajā pašā laikā, milzīgais patiesības okeāns manā priekšā bija neizpētīts.”


leonardo

Leonardo da Vinči, domātājs, zinātnieks, gleznotājs: “Esmu apvainojis Dievu un cilvēkus, jo savos darbos es tā arī nesasniedzu tos augstumus, uz kuriem tiecos”.konans_doils

Arturs Konans Doils, rakstnieks. Šerloka Holmsa radītājs mirsa savā dārzā no sirdstriekas 71. gada vecumā. Viņa pēdēja vārdi bija veltīti sievai: “Jūs esat brīnišķīga” – izdvesa rakstnieks un mira.


viljams

Viljams Klods Fīlds, komiķis, aktieris. Mirstot, šis ievērojamais amerikānis savai mīļākajai Karlotei Monti ir teicis: “Lai Dievs nolād visu šo ellīgo pasauli un katru cilvēku tajā… izņemot tevi, Karlota.”


ernests

Ernests Hemingvejs, rakstnieks. 1961. gada 2. jūlijā Hemingvejs savai sievai ir pateicis: “Labu nakti, kaķēn”. Tad iegājis savā istabā un pēc pāris minūtēm sieva izdzirdēja skaļu blīkšķi – rakstnieks izdarīja pašnāvību ar šāvienu galvā.


alfreds

Alfrēds Hičkoks, kino režisors: “Neviens nezin, kādas būs beigas. Lai uzzinātu to, kas notiks pēc nāves, vajag nomirt. Kaut arī katoļiem šajā jautājumā ir izredzes.”


vinstons

Vinstons Čērčils, Lielbritānijas premjerministrs: “Kā man viss šis ir apnicis”.


stivs

Stīvs Džobss, korporācijas “Apple” dibinātājs: “(sajūsmināts- angliski)Oh wow! Oh wow! Oh wow!”


Komentāri

komentāri

sitemap