„GreyNut” uzsāk inovatīvu LED balonu ražošanu

„GreyNut” uzsāk inovatīvu LED balonu ražošanu

Autors

08/08/2013Startups

baloons.png
Latviešu tehnoloģiju uzņēmums SIA „Greynut” šonedēļ Rīgā uzsācis sevis izstrādāto lielo LED gaismu balonu un balonu lampu ražošanu, kas mēģinās ienest jaunus gaismas elementus lielākajos privātajos, valsts un pasaules pasākumos.
Latvijas Universitātes biznesa inkubatora telpās izveidotajā ražotnē, pēc vairāku mēnešu ilgas testēšanas, izstrādes un veiksmīgu pilotprojektu realizācijas ir uzsākta inovatīvu gaismu balonu masveida ražošana.

aspt1
4baloni
„Esam noslīpējuši ražošanas procesu un pašlaik spējam saražot un piegādāt līdz 3000 lielo LED balonu mēnesī,” stāsta „Greynut” uzņēmuma vadītājs Kristiāns Līcis. „Šis ir inovatīvs produkts, kas ļauj nodrošināt iespaidīgu gaismu šovu, neradot apdraudējumu tā baudītājiem. Tas ir drošs un oriģināls veids kā pārsteigt Jūsu rīkotā pasākuma viesus.” 

Kaut arī Ķīna jau kādu laiku piedāvā LED balonus, latvieši atraduši brīvu nišu balonu biznesā – neviens nepiedāvā liela un vidēja izmēra balonus, kā arī balonus, kuru apgaismojumu var kontrolēt, ar speciālas pults palīdzību. Šie baloni ir atkārtoti izmantojami un piemēroti, galvenokārt, pasākumu rīkotājiem. Ir izveidots speciāls zīmols Latvijas un starptautiskajam tirgum – „99ledBalloons”. Zem šī zīmola tiks tirgoti pašu ražotie baloni, kā arī izplatīti mazie LED baloni, kuri tiek testēti Latvijā. Līdz ar to zīmols kalpos arī kā kvalitātes zīme.

Sīkāk ar LED baloniem var iepazīties mājas lapā angļu valodā –

http://www.99ledballoons.com

vai „Greynut” mājas lapā latviešu valodā –

http://www.greynut.com/baloni.html

kā arī rakstot uz info@greynut.com

Izstrādātāji ir Latvijas Universitātes biznesa inkubatora tehnoloģiju uzņēmums SIA „GreyNut”, kurš veiksmīgi darbojas kopš 2012. gada, specializējas inženierijas un IT risinājumu izstrādē un ražošanā. „GreyNut” un Latvijas Universitātes biznesa inkubatoram, ir radīti vairāki produkti, no kuriem populārākie ir „VeloSargs”
velosipēda signalizācija un „99ledBalloons” LED gaismu baloni. Veiksmīgā pieredze ir ļāvusi projektam strauji attīstīties, piedāvājot sabiedrībai un partneriem arvien jaunus produktus.
colour_rainbow99

Komentāri

komentāri

sitemap