Grāmatvedības programmas palīgs - datu nolasīšana ar IIS

Grāmatvedības programmas palīgs – datu nolasīšanas pakalpojums IIS

Automātiskā datu nolasīšana

Svarīga informācija grāmatvežiem!

Tagad arī Latvijā ir izstrādāta unikāla sistēma grāmatvežiem, kas atpazīst datus no pavadzīmēm/rēķiniem, konvertē tos un automātiski nosūta uz jebkuru grāmatvedības vai noliktavas programmu. Ar IIS vairs nevajag pārrakstīt datus ar roku. Tā ievērojami samazina grāmatveža laiku, kuru var izmantot lietderīgāk un risināt citus – svarīgākus jautājumus.

Cilvēki, kuri strādā ar rēķiniem un pavadzīmēm, katru dienu saskarās ar noteiktām neērtībām. Visi dati no saņemtā dokumenta ir jāievada ar rokām, kas atņem ļoti daudz laika, resursu un, protams, pacietības.

Sistēma IIS spēja atpazīt datus no visiem izplatītiem digitāliem formātiem – DOC, DOCX, XLS, XLSX, PDF, kā arī fiziskiem dokumentiem – skenētām pavadzīmēm un pat fotogrāfijām (!!). Dati tiek apkopoti, konvertēti (piemēram xml) un var tikt nosūtīti uz jebkuru grāmatvedības programmu vai noliktavas uzskaites sistēmu. Grāmatvežu dzīve kļūst vienkāršāka – augšupielādējiet vienlaicīgi dažādu formātu dokumentus un norādiet vietu un formātu, kādā vēlaties to saņemt (e-pasts, FTP serveris u.c.).Invoice Import Service

IIS ir jaunās paaudzes sistēma, kas mācās un attīstās pati, tāpēc pastāvīgi uzlabojās. Visi nolasītie dati tiek pārbaudīti divreiz – vai nav kļūdas rēķina/pavadzīmes izrakstīšanas posmā, tādējādi, tiek izslēgti cilvēciskā faktora riski.

Vēl ērtākai un ātrākai dokumentu apritei un apstrādei, tuvākajā nākotnē ir plānota mobilās aplikācijas izstrāde, ar kuras palīdzību varēs nofotografēt vēlamo dokumentu, kura apstrādātie dati uzreiz tiek nosūtīti uz grāmatvedības programmu vai noliktavas uzskaites sistēmu.Automātiskā datu atpazīšana

IIS (Invoice Import Service) ir viens no Biznesa laboratorijas „StarUp” inovāciju projektiem, kas bāzēta Latvijā, Rīgā. Citi, šīs biznesa laboratorijas izstrādātie produkti, ir OROCON – risinājums būvniecības un apsaimniekošanas uzņēmumiem (http://orocon.me), E-COM20 – preču aprites kontroles sistēma b2b segmentā un citi.

Vairāk informācijas par IIS var uzzināt, rakstot uz:

juris.licis@iis.lv

Komentāri

komentāri

sitemap