Google uzstāda Google Play veikala automātus

Google uzstāda Google Play veikala automātus

gplayJapānā tirdzniecības centru popularitāte ir labi zināma – tajos var nopirkt gandrīz VISU! Zinot šī tirgus specifiku, Google ir izlēmuši izveidot sava veikala Google Play pārdošanas automātu reklāmas kampaņu. Tokijas rajonā ar nosaukumu Sibuja atrodas trīs Google Play Machines, kuros var iegādāties Android viedtālruņu aplikācijas.

Google Play Machines ir apveltīti ar lielu sensoru ekrānu spēļu izvēlei un speciālai vietai viedtālruņa novietošanai. Lai lejupielādētu spēli, ir nepieciešams uz Android sistēmas (vismaz 4.0 vai jaunākas) darbināts viedtālrunis vai izmantojot NFC tehnoloģiju. Ja telefons neatbilst tehniskai specifikācijai, spēli var uzinstalēt nofotgrafējot QR-kodu, kas atrodas uz ekrāna. Par katru iegādāto spēli būs dāvana – neliela piespraude no Google, kuru izdos pats automāts.
google-play-vending-machines
Ja lietotājs pagaidām neko instalēt, var izmantot demo viedtālruni Nexus 4, kurus Google darbinieki, kas atrodas ap automātu, aizdod visiem interesentiem. Neskatoties uz to, ka visā Google Play veikalā ir simtiem tūkstošu aplikāciju, Google Play Machines automātā to, pagaidām, ir tikai 18. Ļoti iespējams, ka šī akcija būs veiksmīga un aplikāciju skaits palielināsies.

Komentāri

komentāri

sitemap