Google Glass atvedīs uz Latviju

Google Glass atvedīs uz Latviju

Autors

31/10/2013Gadžeti Pasākumi

gglasssIzmēģini jaunās paaudzes tehnoloģiju brīnumu – “Google Glass”!

4. novembrī “RIGA COMM 2013” preses konferencē būs unikāla iespēja iepazīt un izmēģināt jaunās paaudzes tehnoloģiju brīnumu – “Google Glass”! Kā šī revolucionārā izstrādne ietekmēs mūsu dzīvi? – to pastāstīs pasaulē zināmais mobilo un tīmekļa aplikāciju izstrādātājs, temperamentīgais argentīnietis Maksimiliano Firtmans.

 “No pirmā acu uzmetiena “Google Glass” varētu atgādināt kādu no zinātniskās fantastikas filmu radītajiem brīnumiem, taču šis produkts atšķirībā no kino redzētajiem fantāzijas augļiem ir pavisam īsts un taustāms,” – tā Maksimiliano Firtmans, kurš Latvijā viesosies pirmo reizi. 

gglass

Kaut gan “Google Glass” dēvē par brillēm no nākotnes, funkcionāli tās ir kaut kas starp brillēm un viedtālruni, savukārt izskata ziņā līdzinās briļļu ietvaram. Šis revolucionārais produkts piedāvā papildu realitāti – vienlaikus jūs redzat un varat darboties gan reālā, gan virtuālā vidē. Piemēram, gatavot brokastis un runāties ar ģimenes locekļiem, tajā pat laikā – nenovirzot skatienu, lasīt jaunākās ziņas internetā, atskaņot video vai nosūtīt vēstuli.

Ar šo tehnoloģiju brīnumu var arī fotografēt un filmēt, lietot navigāciju, meklēt informāciju un tulkot. Turklāt visas iepriekšminētās funkcijas ir iespējams veikt vienkārši pasakot, ko vēlies darīt, – gluži tāpat kā pirms 24 gadiem Stīvena Spīlberga producētajā filmā “Atpakaļ nākotnē 2” (Back to the Future: Part 2)!

Kā šī revolucionārā izstrādne jau pavisam tuvā nākotnē izmainīs lietotāju ieradumus? Vai šo briļļu lietošana radīs pasauli, kurā privātums būs neiespējams? Vai nākotnē šīs brilles pārvērtīsies par kontaktlēcu, kuru vairs nevarēs pamanīt citi? – uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem savā prezentācijā atbildes sniegs Maksimiliano Firtmans, uzsvaru liekot uz jau reālu “Google Glass” lietotāja pieredzi.

max
Maksimiliano Firtmans (Maximiliano Firtman) ir pasaulē zināms mobilo un tīmekļa aplikāciju izstrādātājs, daudzu grāmatu autors. Vairākas viņa grāmatas izdevusi arī profesionāļu augsti vērtētā “O’Reilly Media”. Firtmans bieži uzstājas dažādās konferencēs, ieskaitot QCon, OSCON, Breaking Development, Velocity Conference, Fluent, Google Developer Day, Nokia Developer Days, Campus Party Europe u. c. 

Aicinām mediju pārstāvjus, blogerus, izstādes dalībniekus un tehnoloģiju entuziastus apmeklēt “RIGA COMM 2013” preses konferenci, pēc kuras uzreiz notiks Maksimiliano Firtmana prezentācija.

Preses konference notiks pirmdien, 4. novembrī, plkst. 14.00 Rīgas IT Demo centrā (Krišjāņa Valdemāra ielā 21, 2. stāvā).

Pasākuma apmeklētāju vietu skaits ir ierobežots, tādēļ par savu dalību lūgums ziņot uz e-pastu: aiga.vocisa@bt1.lv

Komentāri

komentāri

sitemap