Google Calendar 10 padomi produktivitātes celšanai

Google Calendar 7 padomi produktivitātes celšanai

Google piedāvātais bezmaksas kalendārs (Calendar) tiešsaitē palīdz organizēt Tavu dzīvi. Cik mēs to izprotam un vai izmantojam visas tā funkcijas?
Esam atraduši 7 ieteikumus, kas Tev palīdzēs vairāk izprast Google Calendar. Iepazīsti veidus, ka ātri pievienot notikumus, organizēt darba kārtību, kas sūtīs atgādinājumus uz Tavu e-pastu un citas noderīgas lietas.

1. Izmanto ātros taustiņus

Visu lielo sarakstu ar Google Calendar ātrajiem jeb “karstajiem” taustiņiem vari atrast ŠEIT, kas palīdzēs darboties šajā rīkā ātrāk un ērtāk.
Piemēram, “S” atver Settings jeb Iestatījumus. “D”, “W” un “M” atspoguļo dienu, nedēļu un mēnesi.
4fe366ff

2. Pievieno citu laika joslu

Vai Tu zināji, ka Google Calendar var attēlot vairākas laika joslas/zonas?
Lai aktivizētu šo funkcionālu, nospied “S”, lai nonāktu Iestatījumos. Tad, zem “General” (Galvenā) ieraudzīsi “Your current time zone” (Jūsu pašreizējā laika josla). Nospied uz “Show an additional time zone” (Rādīt papildu laika joslu) un tad ieliec ķeksi pie “Display all time zones” (Parādīt visas laika joslas). Pievieno nepieciešamo laika joslu un nospied Save jeb Salgabāt.
Tagad Tu redzēsi abas laika joslas pie Dienas un Nedēļas skata.
d5f767d9

3. Pievieno Nacionālos svētkus

Google Calendar var attēlot vairākus Nacionālus svētkus.
Lai aktivizētu, nospied “S” lai nonāktu pie Iestatījumiem, tad nospied “Calendars” (Kalendārī) izvēlnes augšā un tad “Browse interesting calendars” (Pārlūkot interesantus kalendārus)
Vari attēlot un parakstīties izvēlētajiem kalendāriem.
Svetku kalendars

4. Pievieno uzdevumus

Pēc noklusējuma, Gmail Tasks nerādīs izveidotos uzdevumus Tavā Google Calendar, bet šo iespēju var vienkārši iestatīt. Pamata kalendāra skata kreisajā pusē nospied uz “My calendars” (Mani kalnedāri) un iezīmē “Tasks” (Uzdevumi). Tagad tie parādīsies arī kalendāra skatā.
Uzdevumi

5. Koplieto savu Kalendāru ar citiem

Tu vari koplietot savus notikumus Google Calendar ar jebkuru cilvēku izmantojot e-pasta adresi.
Lai sāktu koplietot, nospied “S” lai nonāktu Izvēlnē, tad nospied “Calendars” (Kalendāri) un atrodi opciju “Share this calendar” (Koplietot šo kalendāru) labajā lapas pusē. Ievadi e-pasta adresi un izvēlies piemērotos pieejas iestatījums.
Tu vari dot iespēju “make changes and manage sharing” (veikt izmaiņas un pārvaldīt koplietošanu), “make changes to events” (veikt pasākumu izmaiņas), “see all event details” (skatīt visu pasākumu datus) vai “see only free/busy” (skatīt tikai aizņemtības informāciju (slēpt datus)) – šis ir ļoti parocīgs funkcionāls.
Koplietošana

6. Katru dienu saņem dienas kārtību savā e-pastā

Vari nosūtīt katras dienas kārtību automātiski uz e-pastu.
Lai izmantotu so rīku, nospied “S” lai nonāktu Iestatījumos, tad nospied “Notifications” (Atgādinājumi un paziņojumi). Šeit vari izvēlēties – ko, kad un cikos vēlies saņemt. Ieklikšķini “Daily agenda” (Ikdienas dienas kārtība) un nosaki laiku.
Dienas kārtība

7. Izmanto Google Calendar bez interneta pieslēguma

Šim nolūkam Google ir izstrādājis Chrome aplikāciju, kas ļauj Tev piekļūt savam kalendārim read-only režīmā pat bez interneta savienojuma.
Chrome

Komentāri

komentāri

sitemap