Get Instinct - ģitāras apmācības online

Get Instinct – ģitāras apmācības online

008-605x286
Kaut kad sen atpakaļ, kad koki bija lieli, bet par mūsdienu datoriem vēl neviens nav pat sapņojis, cilvēkam ar ģitāru bija liela nozīmē. Tas bija kompānijas dvēsele un piemērs, kam sekotu daudzi. Ļoti daudzi puikas mēģināja iemācīties trinkšķināt, pārrakstot viena otra burtnīcā akordus un lielījās ar savām tulznām uz pirkstiem. Šodien daudz kas ir izmainījies, bet, tik un tā, kā arī agrāk, ģitārai ir daudz piekritēju, kuri vēlētos apgūt mākslu spēlēšanai uz tās. Viņiem visiem būs noderīgs online serviss Get Instinct, kas ietver sevī virtuālu skolotāju.

Pirmajā lapā uzreiz vari sākt apmācību nospiežot uz pogu Start. Lapa ir izstrādāta simpātiskā multiplikāciju stilā.
003
Pirms mūzikas stundas sākuma mums pajautās izstrādāt savu profilu izvēloties avatāru un izvēlēties vienu no diviem apmācības veidiem. Pirmais piedāvā demonstratīvu režīmu, kas ļauj novērtēt resursa iespējas un ģitāras vietā izmantot klaviatūru un peli. Otrajā režīmā vajag izmantot savu ģitāru un mikrofonu. Uzdevumu procesa laikā serviss analizēs izdotās skaņas un novērtēs ar atzīmēm.

0061
Visa lapas informācija sadalīta divās daļās: Courses un Riffs. Pirmajā ir daži kursi, kuros vari iemācīties pamatus un iemācīties spēlēt dažas dziesmas. Otrajā daļā ir pieejamas dažādas populāras melodijas – no Beatles līdz M. Džeksonam. Un jā, te arī ir “Stairway to Heaven” un “Smoke on the Water”, ja Tu saproti, par ko mēs runājam!

007
Tu redzi akordu tabulu augšā un ģitāru lejā, vispirms parāda, kā jāspēlē izvēlēto melodiju, tad Tu atkārto. Get Instinct izmantojot mikrofonu saņem skaņas, kuras iespēlē un novērtē ar atzīmi.

APMEKLĒ GET INSTINCT ŠEIT.

Komentāri

komentāri

sitemap