Gada lielākais notikums - konference "The Next Big Thing"

Gada lielākais notikums – konference “The Next Big Thing”

Autors

20/11/2013Pasākumi

rigacomm

Viņi zina, kas būs rīt!

Uz “RIGA COMM” konferences skatuves kāps “GetJar” dibinātājs, Lietuvas nacionālais biznesa varonis Iļja Laurs (Ilja Laurs) un pastāstīs – vai aplikācijas turpinās savu revolūcijas gājienu un kā ar tām nopelnīt?
“Biometry” tehnoloģiju vadītājs Ulrihs Norbisrats (Ulrich Norbisrath) atklās jaunos un aktuālos praktiskos sasniegumus biometrijā – augstāks drošības līmenis piekļuvei un atpazīšanai datorsistēmā, kas fizisko ķermeni lieto kā atslēgu.

PIETEIKTIES

Jaunās globālās viedtālruņu operētājsistēmas izstrādātāja “Tizen Association” programmatūras attīstības inženieris Mihaels Šlohs fon Benevics (Michael Schloh von Bennewitz) pastāstīs, kāpēc “Tizen” jau tuvākajā laikā nomainīs Android, Windows Phone, iOS katra lietotāja mobilajās ierīcēs.
Kā “lietu internets” (Internet of Things) ietekmēs tavu ikdienu? – to konferencē atklās “The Internet of People” un “Council” dibinātājs Robs van Kranenburgs (Rob van Kranenburg) no Beļģijas.

Jaunumu prezentācijas
metrigen_logo_green

Kā pārvaldīt visus sociālos un mājaslapu kontus vienuviet, iegūstot svarīgu analītiku un vizuāli pievilcīgas atskaites? Uz šo jautājumu atbildi sniegs inovatīvās on-line bāzētās analītikas platformas “Metrigen” pārstāvji.

 
 
 

leap-motion-review

Konferences dalībnieki būs liecinieki arī produkta, kas pārsteidza pasauli, – “Leap Motion Controller” – demonstrācijai. Mazais kontrolieris palīdz datorlietotājam vadīt datorierīces ar vienu rokas mājienu.

 
 
 

n85vc4ff3kxx6xr0oqf3

Ar Krievijas inovatīvajiem inženieru izgudrojumiem un pieredzi digitālajās tehnoloģijās dalīsies digitālo radioiekārtu ražotājs un izplatītājs “Radio Gid” no Krievijas. Uzņēmums prezentēs unikālas, augstas kvalitātes sinhronās tulkošanas un ekskursiju apkalpošanas iekārtas.

Latvijā ražotas inovācijas!

Vārdu salikums “lietu internets” visdrīzāk daudziem no mums neizraisa nekādas asociācijas. Tomēr, pateicoties tieši Latvijas uzņēmuma “Baltic Embedded” izstrādātajam industriālajam minidatoram, kurš, starp citu, pretendē uz šā gada Latvijas inovatīvākā produkta titulu, mēs dzirdēsim par to arvien vairāk. Arī konferencē “The Next Big Thing”!

LEJUPIELĀDĒT KONFERENCES PROGRAMMU

Komentāri

komentāri

sitemap