FASTR maina veidu, kā cilvēki lasa grāmatas

FASTR pieņem izaicinājumu mainīt veidu, kā cilvēki lasa grāmatas

Autors

13/08/2013Startups

fastr1

2013.gada 2. augustā Fastr oficiāli paziņoja par biznesa modeļa maiņu, kā rezultātā Fastr izstrādātā aplikācija jau tuvākā laikā iegūs jaunu funkcionalitāti. 8. Augustā, TechHub Riga telpās noritēja Start Tel Aviv 2013 rīkots konkurss, kur Fastr biznesa modelis tika novērtēts un ieguva galveno balvu, braucienu uz Telavivu piecu dienu mācību vizītē, kur iepazīsies ar valsts start-up vidi un tiksies ar Izraēlas biznesa ekspertiem un investoriem.

Fastr

Kopš 2012.gada 20.decembra ir pagājis nedaudz vairāk kā pusgads, kad Fastr tirgū piedāvāja aplikāciju ar kuras palīdzību tās lietotāji var lasīt grāmatas, rakstus un dokumentus ātrlasīšanas režīmā. „Šis mums ir bijis nozīmīgs posms priekš izstrādes, kad esam radījuši aplikāciju, ar kuras palīdzību ikviens cilvēks var lasīt grāmatas ātrlasīšanas režīmā.” Fastr neapstājas pie sasniegtā, un jau 2. augustā paziņoja, ka uz esošās aplikācijas platformas, tiek attīstīts jauns biznesa modelis, piedāvājot klientiem iespēju piekļūt grāmatām un tās lasīt par fiksētu mēneša maksu. Analoģijās, vistuvākais piemērs ir meklējams mūzikas industrijā, kur kompānijas Spotify, Rdio un Pandora piedāvā klausīties mūziku.elgars loginovs

Uz pašreizējo brīdi Fastr palielina lietotāju sakaitu ar esošo aplikāciju, un jau tuvākā laikā sāks piedāvāt saviem 200 000 klientiem e-gramatas, kas sākumā būs pieejamas par brīvu. „Mēs plānojam līdz 2013.gada Decembra beigām testēt jauno biznesa modeli, lai jau nākamā gada sākumā tirgū pieteiktu grāmatu abonēšanas pakalpojumu. Šobrīd esam pielikuši lielas pūles, lai iegūtu klientu uzmanību primāri Ziemeļamerikā. Mūsu mērķis ir radīt priekš izdevējiem un autoriem jaunu noieta kanālu, kas rezultātos papildus ienākumos.” komentē Eldars Loginovs, Fastr vadītājs.

Fastr tika dibināts 2012.gadā, Latvijā. Jau no pašiem pirmsākumiem Fastr tiek atbalstīts no TechHub Riga un Valmieras Biznesa Inkubātora. 2013.gada Jūnijā Fastr komanda absolvēja apmācības programmu Startup Sauna biznesa akseleratorā Somijā.

Fastr mājas lapa

Fastr Twitterī

fastr

Komentāri

komentāri

sitemap