Facebook tīklā beidzot ir parādījies #hashtags

Facebook tīklā beidzot ir parādījies #hashtags

Autors

13/06/2013Internets

fbhash

Facebook oficiāli ir paziņojis par klikšķināmu hashtag ieviešanu. Šis jauninājums palīdzēs atvieglot lietotāju dzīvi, kas vēlās atrast kādus specifiskus rakstus, pasākumus – tos apmeklēt un dalīties ar informāciju.

Facebook tīklā hashtagi strādā tāpat kā citos sociālos tīklos. Tu vari izdomāt savu personīgo hashtagu un pievienot to postiem, vari arī uz tiem klikšķināt svešos postos vai meklēt Search rīkā.

Kā hashtagi varētu būt noderīgi Lapu administratoriem – raksts no Facebook Studio bloga:

Ja jau izmanto hashtagus reklāmas kampaņās citos kanālos, vari tos uzlabot pievienojot hashtagus arī Facebook reklāmās. Jebkurš hashtags, kuru Tu izmanto citās platformās, automātiski kļūst klikšķināms un pieejams Facebook meklēšanas rīkā. Hashtagi ļauj iespēju pievienoties Tavam biznesam interesējošām sarunām.

Facebook nākotnē apsola paplašināt šo iespēju funkcionalitāti- tiks ieviesti trendi un statistika, kas mārketinga speciālistiem ļaus precīzāk izstrādāt sociālo tīklu aktivitāšu stratēģiju.

Uz doto brīdi, hashtagi ir pieejami tikai nelielai lietotāju un Lapu daļai. Tuvākajās nedēļās Facebook to ieviesīs visiem.

Komentāri

komentāri

sitemap