EVEVENT uzvarējuši biznesa ideju konkursā Startup Weekend

EVEVENT ir uzvarējis biznesa ideju konkursā “Startup Weekend Riga”

Autors

22/01/2014Startups

eveventAizvadītajās brīvdienās Latvijā norisinājās starptautiskais biznesa ideju konkurss Startup Weekend Riga, kurā no 37 biznesa idejām pirmo vietu izcīnīja projekts ar nosaukumu „Evevent”. Uzvarējusī komanda prezentēja ideju par interneta vietni, kurā cilvēkiem būs iespēja ātri un ērti atrast sev interesējošus pasākumus tuvākajā apkārtnē.

events

Startup Weekend piektdien, š.g. 17. janvārī, sākās ar komandu veidošanu. Jau svētdien, pēc 54 stundu ilga darba un konsultācijām ar dažādiem nozaru pārstāvjiem, tika prezentētas tapušās biznesa idejas.

Mūsuprāt, Evevent komandai izdevās uzvarēt tieši tādēļ, ka visi komandas dalībnieki bija pārliecināti par esošo problēmu, ko spētu atrisināt šī biznesa ideja. Biznesa modeli izstrādāja Kristīne Blumberga (Banku Augstskola), Linda Kokare (Rīgas Juridiskā Augstskola) un Aleksandrs Saveļjevs (Banku Augstskola), savukārt, tehnoloģiskos risinājumus veidoja Eduards Rouzga (UniWEB), Renārs Vilnis (Latvijas Universitāte) un Askars Salimbajevs (Tilde). Par dizainu rūpējās Kristaps Elsiņš (Softkom).

wedidit
Evevent komanda ir neizsakāmi pateicīga Startup Weekend Riga konkursa organizatoriem un atbalstītājiem par vienreizējo pieredzi un sniegto atbalstu, lai turpinātu realizēt šo ideju. Šobrīd Evevent neatlaidīgi strādā pie prototipa izveides, lai tas pēc iespējas ātrāk realizētos.

Ja vairāk vēlies uzzināt par notikušo pasākumu Startup Weekend Riga, seko saitei šeit.

Komentāri

komentāri

sitemap