Dragdis – efektīvs veids saglabāt saturu.

Dragdis – ļoti vienkāršs un efektīvs veids saglabāt saišu, citātu, attēlu un video kolekcijas

dragdisMēs esam, laika gaitā, saskārušies ar dažādiem attēlu ievākšanas, tekstu un saišu savākšanai no attēlojamās lapas. Principā, ar šīm lietām pārsteigt īsti nevar. Neskatoties uz to, Dragdis izstrādātāji nākuši klajā ar elegantu un pārdomātu veidu interesējošā kontenta kolekcijas izveidei.

Tātad, Dragdis – tas ir tiešsaites serviss interesantu attēlu, video, tekstu un saišu glabāšanai. Pamatideja ir pievienot interesējošo kontentu iezīmējot to un pārbīdot uz speciālo paneli, kas automātiski parādās pie pārvilkšanas. Tas strādā ar papalašinājuma palīdzību (Chrome, Firefox, Safari). Absolūti vienkārša un dabiska kustība ar peli, bet, cik zinām, iepriekš neviens līdz tam nebija aizdomājies.

Patīkams pārsteigums jau sagaida pašā starta lapā. Noskroļļojot līdz pašai lapas apakšai, Tu jau saņem visu nepieciešamo informāciju un saproti, kā šis rīks strādāk. Mēs esam pārliecināti, ka noteikti Tu vēlēsies pārbaudīt šo rīku dzīvē. Dragdis, uz doto brīdi, atrodas beta testēšanas stadijā, un, iespējams, Tev palūgs atstāt savu e-pasta adresi, uz kuru arī nosūtīs uzaicinājumu.

Pēc reģistrācijas ir nepieciešams uzstādīt savai pārlūkprogrammai paplašinājumu. Tad – uzreiz varēsi pārbīdīt interesējošo kontentu speciālajā panelī, kas atrodas labajā pusē, kur arī atrodas mapes pēc tēmām. Tādējādi, vari izveidot savu personīgo mapi saitēm, citu attēliem, trešo – citātiem u.t.t. Kad uzklikšķini uz kādu no mapēm – uzreiz pārej uz tiešsaites glabātuvi, kur arī varēsi apskatīt visu saturu.dragdis

Dragdis vizuālais izskats ir uztaisīts pēc jaunā Windows interfeisa vadlītijām, tāpēc – ļoti pat piestāv. Home sadaļā atradīsi visus pievienotos elementus, pie pārejas uz mapē – atverās to saturs. Protams, ir arī iespēja elementiem pievienot tagus un rakstīt komentārus, ir meklēšanas funkcija, grozs un koplietošanas funkcija sociālos tīklos.2013-04-08_23h02_27-500x327

Uzklikšķinot uz kādu no elementiem, tas atverās pārskatīšanai atsevišķā logā, kur uzreiz var redzēt īso saiti un koplietošanas pogu sociālos tīklos.

Neskatoties uz to, ka Dragdis ir izstrādes stadijā, serviss izskatās un strādā ļoti labi. Protams, to gaida labas atsauksmes no speciālistiem un popularistāte starp lietotājiem. Ieteiktu Microsoft ievērot šo produktu un to nopirkt, jo Dragdis ļoti labi izskatītos kā DkyDrive sastāvdaļa.

www.dragdis.com

Komentāri

komentāri

sitemap