Downgrade - Kā pārslēgties atpakaļ no iOS7 uz iOS6

Downgrade – Kā pārslēgties atpakaļ no iOS7 uz iOS6

Autors

20/06/2013iOS/Apple Tehnisks

downgrade
Mums patiešām patīk iOS7, bet šis risinājums vēl ir tālu līdz ideālam, lai to varētu lietot ikdienā. Ja savā viedtālrunī jau esi uzstādījis iOS7 un pārdomāji, tad mums ir risinājums, kā atkal turpināt lietot veco labo iOS6.
Vispirms ir jāuztaisa telefona satura back-up’s. Ja automātiski back-up’i taisās iCloud risinājumā, tad nekas nav jādara. Ja to dari katru reizi pašrocīgi, tād pieslēdz savu aparātu pie datora ar maksimāli augstu iTunes versiju un uztaisi back-up’u:
Back up iTunes
Nākamais solis – lejupielādē savam viedtālrunim pēdējo iOS6 versiju. To var izdarīt ŠEIT – ļoti uzmanīgi izvēlies telefona modeli, versiju un lejupielādē:
GetiOS
Pieslēdz telefonu pie iTunes un pārslēdzies uz iekšējo izstrādātāju režīmu (DFU). To izdarīt ir ļoti vienkārši, manuālis sekojošā 40 sekunžu video:

iTunes pārej uz sadaļu, kurā var kontrolēt aparātu:

iTunes
Pēc tam vajag nospiest un turēt pogu Alt⌥ (Mac) vai Shift⇧ (Windows), kā arī uzklikšķināt pogu Restore iPhone (Atjaunot). Tev piedāvās izvēlēties jau iepriekš lejupielādēto versiju atjauninājumam. Visbeidzot, pēc minūtēm 15-20 Tev būs pilnīgi jauns un tīrs iPhone ar sesto versiju. Datus pārsūti no pirmajā solī uztaisītā back-up’a.

Komentāri

komentāri

sitemap