Doulingo: Mācamies valodu (Android)

Doulingo: Mācamies valodu (Android)

doulingo

Pieredzējušie lingvisti apgalvo- ja Tu esi iemācījies vienu valodu, mācoties katru nākamo aizņem mazāk pūļu un laika. Tāpēc, ja jau esi apguvis angļu valodu, tad franču iemācīties būs vieglāk un spāņu, vēl jo vairāk – kā bērnam konfekti atņemt. Pierādīt šo faktu vari tikai ar Android aplikācijas palīdzību ar nosaukumu Duolingo.
Duolingo ir Android aplikācija, kas ļauj iemācīties angļu, spāņu, franču, vācu un portugāļu valodas.
Uzstādot šo programmu savā ierīcē (viedtālrunis vai planšete), Tu varēsi apmācīties jebkurā brīvā brīdī. Tas ir ļoti patīkami, jo nav speciāli jāvelta laiks kursu apmeklējumiem vai nodarbībām ar pasniedzēju.

dou1

Apmācības procesu sastāda dažādu tēmu apgūšana, kas ir sadalītas vairākos mācību posmos. Princips – “no vienkāršā uz grūtāko”, tāpēc sāksi ar pašiem pamatiem, ar katru “līmeni” būs vien grūtāk. Katra nodarbība ietver sevī jaunu vārdu iegaumēšana, atcerēšanos, uzrakstīšanu, darbs ar to izrunu un citas lietderīgas lietas. Apmācības procesā aplikācija izmanto tekstus, attēlus un audio failus, tāpēc, ne tikai uzzināsi, kā pareizi jāraksta vārdi, bet arī iemācīsies tos izrunāt.

dou2

Tikai pēc iepriekšējās nodarbības noslēgšanas varēsi atvērt jaunu. Katras nodarbības beigās piedāvās iziet testu, kuru pildot Tu saņem punktus un arī balvas. Pakāpeniski, atklājot jaunus un jaunus līmeņus, Tu virzīsies pie jaunām zināšanām, bet, ja vēlēsies atkārtot iepriekš mācīto – vienmēr varēsi atgriezties un to droši izdarīt.

Duolingo skaitās kā viens no labākiem bezmaksas rīkiem valodas apguvē uz Android platformas. Laika ziņā, virtuālās nodarbības aizņem īsu laika sprīdi, tāpēc to varēsi darīt jebkurā laikā – Tev tas liksies gana jautri un interesanti.

LEJUPIELĀDĒT DOULINGO GOOGLE PLAY

Komentāri

komentāri

sitemap