Donalda Trampa "Think Big and Kick Ass in Business and Life"

Donalda Trampa “Think Big and Kick Ass in Business and Life”

tramp.pngMēs visi zinām Donaldu Trampu. Pat tie, kas nav nemaz saistīti ar nekustamo īpašumu un finanšu tirgiem, ir lietas kursā par šo cilvēku – vienu no bagātākām personām pasaulē. Katrs no mums vēlās uzzināt kaut daļiņu no noslēpumiem, kas palīdzējuši šim neordināram cilvēkam kļūt tik populāram un bagātam. Vairāki runā – ja cilvēks nēsā parūku (nav fakts, jo nav pierādīts), tas ir rupjš, uzvedās diezgan vulgāri un ir necienīgs. Lai arī tā ir, bet uzzināt – kā dzīvo šādi cilvēki tik un tā ir interesanti – tas viss ir Trampa grāmatā “Think Big and Kick Ass in Business and Life”.

Grāmata nav tikai par to, kā izveidot nekustamā īpašuma biznesu, bet arī par pamatlietām, kurām misters Tramps ir sekojis izveidojot savu impēriju un uzskata par nepieciešamām katram cilvēkam, kas vēlās dzīvē kaut ko sasniegt. Donalda Trampa likumi ir balstīti uz stingrumu, izturību un stiprumu. Nesaktoties uz ārējām cilvēka rakstura īpašībām, autors stāsta par mīlestību pret darbu, ģimeni, prioritāšu noteikšanu balstoties uz pašu pieredzes un kļūdām. Grāmata ir uzrakstīta vieglā valodā un ietver sevī daudzus interesantus ieteikumus.

Piemēram:

“Dzeramnaudu dodiet pašā sākumā, nevis beigās. Nav grūti aizdomāties, ka šādi uzreiz panāksi vēlamo attieksmi no personāla un samazināsi risku ieraudzīt savā šķīvī kādus brīnumus”

Šī grāmata patiks pat tiem cilvēkiem, kas grib savu dzīvi sasaistīt ar korporatīvo pasauli. Tajā Tu uzzināsi par daudziem interesantiem, jautriem un neērtiem mirkļiem ar Trampu. Kas gan cits var piespiest mūs lasīt grāmatas? :)

Think big and kick ass in business and life
G+ Juris Līcis

Komentāri

komentāri

sitemap