Dokumentu konvertēšana iekš Google Drive

Dokumentu konvertēšana iekš Google Drive

Google Drive infrastruktūra ļoti dinamiski attīstās, ziņas par servisu nāk nepārtraukti. Šodien uzzināsiet vienkāršu konvertācijas veidu nepieciešamā formātā.

Kopumā, mākoņglabātuve Google Drive kopā ar ofisa paketi Google Docs izveido ļoti patstāvīgu saiti. Dažreiz, kad gribiet koplietot dokumentu ar kādu kolēģi, kas izmanto jau novecoto programmatūru kā Microsoft Office, var rasties dažas problēmas. Piemēram, grāmatveži var pajautāt rēķinu tikai CSV formātā, bet kolēģa dators nesaprot nevienu paplašinājumu, izņemot doc.

Šajā gadījumā palīgā nāk ļoti ērts Google Drive risinājums ar nosaukumu Drive Converter. Ar tā palīdzību varēsi uzreiz mākoņglabātuvē konvertēt nepieciešamajā formātā ofisa dokumentus, attēlus un audio failus.

Šīs papildprogrammas izmantošanai ir jāpāriet uz tā lapu Chrome Web Store un nospiest pogu “Instalēt”. DriveConverter strādā iekš Google Drive, nevis Tavā pārlūkā, tāpēc vari to uzstādīt izmantojot jebkuru pārlūkprogrammu. Pēc tam ejam uz pašu mākoņglabātuvi un atzīmējam, piemēram, tur esošo failu DOC formātā. Atvēršanas Menu parādīsies jauna sadaļa- DriveConverter.

Ar tā palīdzību ir jānosūta izvēlētais fails uz online konvertieri, kur jāizvēlās vēlamais formāts, atķeksē papildus opcijas, ja tās ir pieejamas un spied pogu Convert. Beigu beigās, vari uzreiz lejupielādēt rezultātu savā datorā vai saglabāt Google Drive.

Uz doto brīdi DriveConverter atbalsta šādus paplašinājumus:

Dokumeni no
DOCX, DOC, RTF, TXT
uz
PDF, XML, RTF, HTML, DOC, DOCX, TXT

Tabulas no
XLX, XLSX
uz
XLSX, CSV, PDF, TXT, HTML

Attēli no
PNG, JPG, GIF, BMP, TIFF
uz
PNG, JPG, BMP, GIF, TIFF

Audio no
MP3, MP4, M4A, FLAC, WAV, OGG
uz
MP3, M4A, MP4, WAV, FLAC, OGG

Ļoti ceram, ka šī ērtā failu konvertācijas iespēja, ko piedāvā DriveConverter, Tev kļūs par vēl vienu iemeslu izmantot paketi Google Docs.

Komentāri

komentāri

sitemap