Copy: 15 GB bezmaksas mākonī

Copy: 15 GB bezmaksas mākonī

2013-05-30_14h03_09-605x186Dropbox izstrādātāju vēsture ir spilgts piemērs kā var eksistēt brīnumi un maģija pat šādā suverēnā nozarē, kā datorzinātnes. Maziņš, bet ļoti attālināts pakalpojums ir spējis pilnībā aptvert mākoņglabāšanas karaļvalsti un ar panākumiem atraida milžu piedāvājumus – Google un Microsoft. Kādreiz, protams, atradīsies kāds CITS, kas gāzīs Dropbox no troņa, bet šodien mēs patestēsim līdzīgu servisu ar nosaukumu Copy. Ziniet, Copy ir visi priekšnosacījumi panākumiem.

Šī jaunā rezerves kopiju un failu sinhronizācijas servisa Copy izstrādātāji izlēmuši neizgudrot jau iepriekš izdugdroto Dropbox. Saprotot, ka tik vienkārši nepiesaistīt lietotājus, tāpēc ir koncentrējušies uz ļoti pievilcīgām subscribe iespējām, ērtību un cross-lietojamību vairākās OS – Windows, Mac, Linux, iPhone, Android.

Tātad, uzreiz pēc reģistrācijas katrs lietotājs saņem savā īpašumā pat 15 GB diska vietas. Uzreiz var arī saņemt papildus 2 GB par saites izvietošanu Twitter tīklā, tātad, varam jau runāt par 17 GB (!) pie reģistrācijas. Tas vēl nav viss. Šajā rīkā iestrādāta referāļu programma, kas ļauj piesaistīt lietotājus, rezultātā, par katru papildus piesaistītu cilvēku, Tev vēl sniedz 5 GB par katru. Kā arī rakstīts viņu lapā – uz doto brīdi vidējā akaunta apmjoms ir 60 GB un dažiem daudz vairāk.2013-05-30_13h07_28

Destkopa klients nerada nekādus jautājumu, it īpaši, ja iepriekš darbojāties ar Dropbox. Tāpat arī tiek izveidots mapē katalogs, tas ir viss saturs, kas tiek augšupielādēts mākonī vai nopublicēts tīmeklī. Vienīgā atšķirība, mapes Shared With Me pieejamība, kurā automātiski iekrīt tie faili, kurus ar Tevi koplietoja draugi. Pievērsiet uzmanību svarīgam momentam: Saņemtie faili no kolēģiem nesamazina Tavu apjomu!

Copy online interfeiss izrāda lielāku interesi uz mums – tas ir attēlots kā vertikāli paneļi, kas izbrauc no labās puses, tiklīdz Tu pārbīdi peli pār katalogiem. Ne visai pierasti, bet ļoti ērti. Kad nonāksi pie nepieciešamā faila, atspoguļojās tā miniatūra, vēsturiskās izmaiņas un pieejamās opcijas. PDF, audio, video un attēli tiek atspoguļoti nevainojami.

Tātad, kas beigu beigās mums ir? Jau startā 15 GB + iespēja to palielināt neskaitāmas reizes ar referāļu palīdzību. Visu platformu atbalsts. Nepiemīt augšupielādējamā satura izmēra limiti. Oriģināls, ērts web interfeiss un ļoti pierasts, vienkāršs destkop klients. Vai tad ar šo būs par maz, lai pārspētu Dropbox?

COPY MĀJAS LAPA

Komentāri

komentāri

sitemap