BlackBerry pārdod par 4.7 miljardiem dolāru

BlackBerry pārdod par 4.7 miljardiem dolāru

Autors

24/09/2013Gadžeti

bb
Kānādas mobilo telefonu izstrādātājs BlackBerry ir piekritis pārdot savus aktīvus kompānijām, kuras vada Fairfax Financial Holdings Ltd. par 4.7 miljardiem dolāru. Par to ziņo Associated Press ar saiti uz BlackBerry vadības ziņojumu.

BlackBerry akcionāri saņemt par katru akciju 9$. Uz doto brīdi Fairfax galvai Premam Vatsai pieder 10% uzņēmuma akcijas.

Dažas dienas iepriekš BlackBerry ir ziņojuši par turpmāku 1/3 kompānijas darbinieku atlaišanu visā pasaulē (līdz 4500 cilvēku) sakarā ar finansiāliem sarežģījumiem.

BlackBerry, kuru telefoni ar fizisko klaviatūru ir guvuši lielu popularitāti 2000-to gadu sākumā, pēdējā laikā ir izcietuši lielu spiedienu no viedtālruņu ražotājiem ar senoru ekrāniem- pirmkārt jau Apple un Samsung.

Pēdējā ieelpa virs ūdens un iespēja atspēlēties bija jaunas operētājsistēmas palaišana Z10. Jaunais modelis saņēmis pozitīvas atsauksmes, bet kompānijai tā arī nesanāca atkarot iepriekšējo popularitāti. Uzņēmuma zaudējumi 2013. gada 2. ceturksnī bija no 950 līdz 995 milj. dolāru.

black011

Komentāri

komentāri

sitemap